Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeirntetek menő még a converse?

Szeirntetek menő még a converse?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

úgy gondolom, ahogyan a legtöbb ember:


nagy ívben lesz*rom ,hogy milyen cipő van a lábán ,nem attól fogom tisztelni,utálni, és nem abba leszek szerelmes!

2011. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Számomra sosem volt menő, hülye emberek divatja akik azt hiszik ez bármivel is jobb mint egy ócska 500 ft-os tornacsuka.
2011. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Jó kérdés...

Attól függ, ha "páwah" meg "flegmah" vagy, akkor igen.:D

Nekem is van, de azért mert tetszik, és nem azért mert ezzel szeretnék "menő" lenni. Az hogy kinek mi a divat, az stílusfüggő. Van műkörmöm, szeretek csinosan öltözni, de nem azért mert divat vagy sem, hanem mert nekem így tetszik. Ugyan így vagyok í Converse dolgokkal:)

17/L

2011. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*a
2011. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi nekteek:"D
2011. aug. 3. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Nekem tetszik a converse és tapasztalatom szerint azért tényleg tartósabb mint egy 1000 ftos kínai csuka aminek 2 hónap alatt megtörik a talpa. Nekem egyetlen conversem volt és van, de az már fél éve sértetlen állapotban van a birtokomban.

Mindehhez viszont azért hozzáfűzöm, nem vennék vászon tornacipőt 10.000 ft-ért. Akkor inkább vennék egy évben 3 kínait, még azzal is jobban járok. Az én első és egyetlen conversemet egy turkálóban vettem mindössze 1500 ftért zsírúj állapotban. : D

2011. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Bocsi a lényeget kihagytam:

hogy menőnek menő e, azt nem tudom, szerintem a tornacipő maga egy bizonyos rétegben/korosztályban már több évtizede menő és az is lesz egy darabig még.. aki meg menőbbnek tart valakit mert converse van rajta nem sima torna, az butus voltvanlesz.

2011. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
persze hogy menő ;)) a Converse soha nem megy ki a divatból :"DD^^ mi az a nem menő benne??:Oxdd mert sztem nem undorító mint pl.: a deszkás cipő am ilyen nagy, dagadt vagy milyen xdd semmi ciki nincs rajta ebből következtetve alap h menő ;)):DD
2011. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van egy eladóm, érdekel? :D

Viszont én már nem hordom..Hogy válaszoljak is valamit a kérdésedre: nekem annyi a gondom vele, hogy mit tudom én egy nap felveszek egy Converse-t és akkor már rögtön lediszkósoztak :D Csak ezek a rohadt sztereotípiák ne lennének. Pedig én szerettem a Converse-imet... Ezidáig.

Tényeg gondold meg, hogy kell-e az enyém. :D Privátot írja ha igen :D

2011. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én kb. egy évig hordtam a converse cipőmet (persze nem az volt rajtam minden alkalommal :D ), de csak azért vettem mert nekem tetszett. Igaz, nem a hagyományos "tornacsuka" fazon volt. Hogy menő volt-e? Nem tudom és nem is érdekelt. Én szerettem mert kényelmes volt, strapabíró és szerintem jól nézett ki.
2011. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!