Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy fülműtét?

Mennyibe kerül egy fülműtét?

Figyelt kérdés
Olyan műtétre gondolok amit elálló fülek miatt csinálnak.Picit elállnak a füleim és ez kicsit zavar engem.Utánaolvastam,be se kell feküdni,helyi érzéstelenítővel csinálják,20-25 perc az egész ebből gondolom hogy nem lehet sok.Valaki,akinek van tapasztalata vagy csak tudja hogy kb. mennyibe kerül az kérem írjon :)
2009. márc. 20. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy plasztikai sebészt, ő 110 ezerért csinálja.
2009. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
40%
Nekem is elállt...nagyon zavart,már 10 éves korom óta!De kicsinek nem mertem bevállalni,főleg hogy a szuritól is féltem:D Szüleim mindig azt mondták hogy jó ez így ahogy van,ők így szokták meg,így is szeretnek:) de ezzel nem nyugtattak meg...elvégre is az én füleim én hordom én utálom őket! Elvette az egész önbizalmam! Sok év telt el,és egyre jobban utáltam(szüleimnek persze ugyanaz maradt a véleménye)A lényeg hogy most 4 hónapja,20 19 évesen megcsináltattam!Noha egy évig gyüjtöttem rá a pénzem,végre sikerült összegyüjteni!De annyira akartam már a műtétet,hogy nem sokat nézelődtem az orvosok után..még most is bánom,hogy nem fordítottam rá elég időt!:( mert ugyan megműtötte a doki,de nem tetszik:( az egyik igen,de a másiknak a teteje még mindig eláll egy kicsit,és zavar,lehet meg is műttetem mégegyszer de másik dokival...amúgy 130000ft volt maga a műtét,és 10000ft-ot adtam a dokinak...maga a műtét jó volt,emlékezetes:) ment a zene,a doki füles viccet mesélt,hallottam ahogy vágja a fülem:)és éreztem ahogy varrja össze...persze nem fájt,mivel el volt érzéstelenítve.Viszont az inekcíó nagyon fájt!Az kell csak kibírni,a többi gyerekjáték:) Én azt hittem 1 helyre beszúrja a tűt ,azt szevasz,hát nem! vagy 15 helyre beszúrta,hogy rendesen elérzéstelenedjen.nem győztem kérdezni hogy kész van ,kész van már? mármint az érzéstelenítés..Jól válaszd ki a dokit!!!Egyébként nyugodtan vágj bele,ha minden jól megy,nem bánod meg!Én elkapkodtam...Sajnos!Sokat vett be és félek ha még egyszer megműttetem már teljesen a fejemhez simul és az nem tetszik:( Sok sikert!Remélem tudtam segíteni:)
2010. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is megműtötték, és nagyon jól sikerült! 2010. júliusában Szombathelyen 170ezer volt.
2011. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!