Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek egy fog rendbehozá...

Szerintetek egy fog rendbehozása mennyibe kerül egy fogászaton? (kérdés alább)

Figyelt kérdés
Gyerekkori fogorvosom a maradandó elülső metszőfogamat annak diején angyon elfuserálta. Mikor egy magánklinikára elmentem vele fehérítésre, fel voltak háborodva hogy csinálhatott ilyet. Valami tömőanyagot hagyott benne, ettől a fog közepe beszürkült, és látható is rajta hogy középen van egy szürke kb 2-3 mm-es szürke folt, illetve mivel gyökérkezelve volt, sötétebb színű picivel mint a többi fog, ráadásul tömve is volt már egyszer. Arra lennék kíváncsi, hogy mit lehet vele tenni? Olvastam különféle eljárásokról, kerámia héj...stb, amikor még nem kell az egész fogat kicserélni, csak "renoválni". Aki otthon van a témában, netán van tapasztalata az megírhatná hogy körülbelül mennyibe kerülhet egy ilyen, mert rá kell szánnom magam, de félek hogy egy vagyonba fog kerülni.
2011. okt. 17. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A koronák 16.000-től kezdődnek. A héjak majdnem duplájába kerülnek, ha nem többe.
2011. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyire tartósak?
2011. okt. 17. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A korona, ha ügyelsz a megfelelő szájhigiéniára, akár életfogytig jó. Van ismerősöm, akinek több, mint 20 éve van.
2011. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 shyzx24 válasza:
Èn most tettem rendbe nekem 320000 ft volt az osszes hobele banc! Fèmmentes koronàk 1 db 40000 ft volt itt legalàbb is bèkès megyèben
2018. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!