Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetnék a bőrkeményedésse...

Mit tehetnék a bőrkeményedéssel, és a kijukasztott vízholyaggal a sarkamon?

Figyelt kérdés
Már nem fáj annyira igy hogy kijukasztottam, viszont iszonyatosan szuros a sarkam és csunyais tele van keményedéssel stb... mivel puhithatnám meg?
2011. jún. 18. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy beáztatom vízbe aztán óvatosan lekaparom, egy sarok kaparó borotva féleséggel.
2011. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vízhólyagot ragaszd le és ne bántsd, majd szép lassan rendbe jön.

Sarkadra: áztasd be lábad egy lavór meleg vízbe fél órára, aztán dörzsöld le róla bôrt - lehet kapni sarokreszelôt, de ha rendszeresen csinálod, majd elég egy durva frottír törülközô. Legegyszerûbb egyébként, ha zuhanyozáskor mindig bedugod a kádat-tálcát, hogy addig is ázzon a lábad és akkor nem is kell külön foglalkozni vele. Bár bekenheted testápolóval néha (lehet kapni direkte sarokpuhítót is, ha profi akarsz lenni.)

Ja és jobb, ha papucs, szandál helyett cipôt hordasz.

De amíg be nem gyógyult a hólyag, ne áztasd, csak utána.

2011. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. akarok venni bőrpuhito krémet, erre már én is gondoltam csak nem tudom hol lehet kapni oylat, ami hazsnál is. A vizholyagom voltaképpen begyogyult csak mivel belevágtam(lyukasztásképpen) ezert van most egy lyuk benne.:/
2011. jún. 18. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!