Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kamaszkori változások miatt...

Kamaszkori változások miatt szúrhat a szívem?

Figyelt kérdés

néha érzem hogy szúr a szívem...

anyámat megkérdeztem, mondta hogy régebben neki is szúrt a szíve levegővételnél

ma például már régóta fáj, és szinte folyamatosan..XD

kicsit meg is dolgoztattam ez miatt és rendesen dobogott

lehetséges hogy 15 évesen valami kamaszkori fejlődés és azmiatt fáj (mint pl amikor a csontok forrnak össze 12 évesen kb és a térd ilyenkor k*rva érzékeny)


2011. jún. 24. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel azért nem kéne játszani menj el kardiológushoz.
2011. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

háziorvos, meg iskola orvos is nézett 1 éven belül :D észrevették volna ha nem úgy dobogott volna a szívem

meg ha elmúlik akkor tök8 XD

elvileg idegesség miatt is lehet, csak el kell múlnia, pedig nem vagyok ideges XD semmi stresz nincs rajtam, de olvastam hogy kamaszkorban így reagál meg valami stressz is volt benne XD

2011. jún. 24. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is menj orvoshoz add majd beutalot mert suliorvos háziorvos nem tud mindent megmondani hogy az mi de legalább elküld kivizsgálni lehet komoly bajod van
2011. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
háziorvos meg suliorvos nem tudja megmondani,ha baj van ,szívultrahang,EKG kell,vérnyomásmérés,vérvétel(a vérszegénység is produkál ilyen tüneteket)
2011. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hirtelen megnyúláshoz van köze, nekem is ugyanez volt, a szív nehezebben viseli a méretbeli változást, körülbelül 1-2 év, mire a tünetek elmúlnak.

Persze azért egy kardiológushoz nem árt elmenni szívultrahangra.

2011. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni ilyen...

Most volt egy műtétem más miatt előtte volt EKG meg mellkas átvilágítás meg minden ami kell és semmit nem találtak

2011. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó 16/F
2011. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jaciger válasza:
Nekem is ugyanez a panaszom hogy lelegzeskor vagy egy hirtelen mozdulatkor szur a szivel korul
2015. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!