Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg vagyok? Életemben...

Pánik beteg vagyok? Életemben bizonyos változások álltak be, főiskola elvégzése után dolgozni kezdtem. Elég lelkiismeretes vagyok, de önmagában nincsen okom a félelemre.

Figyelt kérdés
Nincs magánéletbeli problémám, sem szakmai. Pusztán az életmódom változott meg. A nyáron egy nyaralás alkalmával pánikrohamszerű érzésre ébredtem fel. Izzadtam, hevesen vert a szívem, émelygést éreztem Elmentem orvoshoz és azt mondta napszúrást kaphattam. Azóta feszült vagyok, egy héten kb. kétszer elalvás előtt hevesebben ver a szívem, rosszul érzem magam. Ez kb. fél percig tart.
2011. okt. 31. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Biztosan volt valamilyen oka, amiért ez történt veled, és az a valami valszeg a mai napig fennáll. Vagy nem tudod, vagy nem akarod tudni az okot. Gondolj végig mindent. Ezek ugyan már tünetek, de nem annyira konkrétak, hogy diagot lehessen felállítani. Az hogy az orvos mit mondott, az attól is függ, hogy milyen dokinál voltál? Ha urologusnál, ő a vesédet említette volna. De ha most visszamész a háziorvoshoz, ezzel a visszatérő tünettel, akkor nem mondhatja a napszúrást..., viszont javasolhat valami enyhe nyugtatót, és ha továbbra sem szűnik, akkor pszichiáter. Ő pedig csak akkor tud segíteni, ha segítesz neki. Elmondod a vélt okot. Ha pedig nem, kapsz általános gyógyszert, ami vagy hat, vagy nem hat. Igyál kevesebb kávét, ne cigizz, vigyázz a testsulyodra. Ihatsz nyugtató teát.( citromfű) Csak egyet nem tehetsz, hogy ennyiben hagyod. Mert visszaköszön, a legrosszabbkor!
2011. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az vagy. Azt kéne megfigyelni, hogy mi történik vagy épp mire gondolsz, amikor a tünetek jelentkeznek. Ez a kulcsa.
2011. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínű az oka, maga az lehet, hogy attól tartok hogy ezek a tünetek visszatérnek... Egy ilyen ördögi kör lehet... De mindenféleképpen el megyek vele orvoshoz ha 1-2 héten belül nem változik a helyzet... Eddig csak szimplán stresszre gyanakodtam, de lehet, hogy ez már komolyabb annál... Nem tartom magam dilisnek, azt is elfogadom, hogy ah ebben a betegségben szenvedek, csak már elegem van abból, hogy levertebb vagyok, haverokkal sem tudok olyan sűrűn elmenni bulizni. Még ez lehet az oka a feszkónak a kevesebb szabadidő... Köszönöm az eddigi válaszokat! =)
2011. nov. 1. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Lett megoldás ?
2021. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!