Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vizsgálatokból áll az...

Milyen vizsgálatokból áll az alkalmassági vizsgálat?

Figyelt kérdés
Az iskola által kihelyezett szakmai gyakorlati helyre kell egészségügyi könyv. a tüdőszűrő és a bőrgyógyászati lelet már meg van. de kell alkalmassági vizsgálat is. (Szakács gyakorlat)
2011. jún. 25. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt általában az iskola saját orvosa végzi,de fel kellett volna tüntetniük a papíron hogy kinek kell elvégeznie,ha nincs más,akkor a saját körzeti orvosod is igazolhatja hogy alkalmas vagy rá.


Nálam munkahelyi alkalmassági volt(2 munkahelyem volt),megnézték a szemem,olvasás volt,nekem még a melltartót sem kellett levennem,állva meghallgatta a szívem és végig húzta a gernicemen a kezét,megnézte a torkom.Az egyiknél kellett tüdőszűrésről papírt vinni,a másiknél meg vérvételre utaltak be.Elvileg mást nem kérhetnének,mert a munkába való alkalmassághoz nem kell.Kb. mindenhol ezek szoktak lenni.

2011. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászaton mit csináltak ha megkérdezhetem,mennyire vizsgáltak meg,hogy zajlott,mert erről most hallok előszőr,mennyire kellett levetkőzni hozzá,mert durva történeteket hallottam már?
2011. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!


második kommentelőnek:

nekem nem volt semmi úgy igazából. be mentem. mondtam, hogy egészségügyi kiskönyvhöz kéne a vizsgálat. hozta a pecsételőt meg egy tollat le igazolta h ott volta. előtte meg kérdezte h szemölcs a kezemen vagy valami? meg meg mutattam mind 2 kezem és ennyi.

kb 3 perc volt.(:

2011. jún. 28. 17:10
 4/6 A kérdező kommentje:

ja és voltam alkalmasságin. a házi orvosomnál.

és durva volt. nem csinált semmit. csak bele irt a kiskönyvbe kb 4 szót( dátum, alkalmas vagyok. pecsét , aláirás)

és fizettem érte 3500 forintot....

durva.:/

2011. jún. 28. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés voltál,hallani lehetet már gatya letolásra felszólított emberkékől,a többit gondold hozzá,mint vizsgálat.na túl vagy rajta és minden okés volt
2011. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt drága -
2015. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!