Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Győrbe hol találok optikust?...

Győrbe hol találok optikust? Szeretném meg tudni viselhetek e kontakt lencsét? Ez a vízsgálat pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel szemész orvoshoz kell fordulnod.

A Szigethy A. úton és a belvárosban, a sétálóutcán több üzletben és a Tejfölös Asszony mellett van az Optikának saját szemorvosa is.

2009. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én itt lakom a Barosuton van optika asszem Fülöp optika de nem biztos a meki közelében van Áttol függ mi baja a szemednek de szerintem menny el dokihoz ott Győrben van egy kiváló szemorvos Dr. Gőcze Péter a neve én is hozzá járok
2009. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy az orvos akor nem kér pénzt amikor azt vízsgálja kell e szemüveg vagy nem de kontakt lencsét hogy víselhetek e vagy nem ez a fajta vízsgálatra kérhet e költséget az orvos ?Ezt szeretném meg tudni
2009. márc. 27. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!