Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretkezés után kifolyó ondó?

Szeretkezés után kifolyó ondó?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogy bírkózik meg vele. Engem nagyon zavar, hogy kifolyik belőlem. Próbáltam már zuhanyozni, törölközőt, papírzsepkendőt használni, de az ember nem nyúl be a hüvelyébe a törölközővel, papírzsebkendővel, nem öblítheted ki zuhanyzóval (nem is lenne épeszü dolog). Éjszaka arra ébredek, hogy folyik kifelé, lefelé a combomon, annyira bosszant, hogy nehezen tudok visszaaludni. Hiába van ott a törölköző, nedves lesz alattam, azután meg hideg...
2011. jún. 28. 17:56
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Üdv! Vegyél fel egy bugyingót egy tisztasági betéttel!
2011. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igazad van, ez kimaradt a felsorolásból, ugyan úgy útálom, mint amikor menstruálok, erre is arra is felébredek, megtekeredik rajtam, stb, stb. Tudom, akkor sakk-matt. Csak arra lennék kíváncsi, hogy nincs-e valami fortély ami maradéktalanul kicsalagotja belőlem, és nem kell megvárni míg magától kifolyik.
2011. jún. 28. 18:01
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
De van egy módszer. Nem kell szeretkezni vagy dugjatok gumival és cső.
2011. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A rövid megjegyzésnek igaza van, ugyan akkor sajnos én vagyok az oka, de a gumi anyagára allergiás vagyok. Hosszú évek teltek el mire kiderült, hogy a viszketés nem gomba és nem más fertőzés, hanem a gumi anyaga.

Nem dugni, ebben is igazad van, - bár úgy olvasom a soraidből, hogy talán bosszant a kérdés feltevése, és a viszontválaszaim - az élettársammal nem tehetem meg, hogy nem szeretkezünk.

Ötleteket, egy kis humort reméltem, nehézkes a helyzetem, arra gondoltam kapok egy kis segítséget, támogatást. Ha valakit zavarnak a soraim attól előre is és utólag is elnézést kérek.

2011. jún. 28. 18:10
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire finnyás liba vagy, akkor marad a gumi.
2011. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Létezik latexmentes óvszer is.
2011. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Megtekeredik rajtad a bugyi? Megfelelő méretűt vegyél föl! Én is útálom a kifolyó ondót, ezért éjszakára bugyit + tisztasági betétet használok. Pedig szeretek teljesen meztelenül aludni, főleg ilyenkor, nyáron. De tényleg kellemetlen arra ébredni, hogy folyik belőled a cucc. Úgyhogy jobb tanácsom nincs, mint a bugyi + betét.
2011. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Miért gondolod, hogy liba vagyok, nem ismersz. Pont azért fordultam ehhez a közösséghez, mert olvasgatva a kérdésekre adott válaszokat, úgy gondoltam, hogy én is kaphatok sértés nélküli segítséget.

Írtam már, hogy NEHÉZKES a helyzetem és SEGTSÉGET és egy kis humort szeretnék, gonoszkodást nem.

Pontosan a párom miatt érdekelne, hogy mit tehetek, tehetnék. Kérek minden sértő megjegyzést megfogalmazót, hogy azt ne ide írja meg.

Várom mindenki válaszát az eredeti kérdésemmel kapcsolatban.

2011. jún. 28. 18:15
 9/24 A kérdező kommentje:

A bugyim megfelelő méretű, de biztos ismered azt az érzést, hogy a pamut bugyi megtapad a pamut ágyneműn, és amikor fordulsz, akkor nem mindig fordul veled a bugyi is. No erre ébredek fel egy idő után a menstruációkor is.

Amúgy köszönöm, hogy segteni próbálsz, igazán jól esik.

2011. jún. 28. 18:17
 10/24 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy oldom meg, hogy aktus után zuhanyzás közben nyomni próbálok (nem úgy, mint süket a csengőt, hanem csak kényelmesen), úgy nagy része kijön (legalábbis mindig azt hiszem, persze később kiderül, hogy tévedek). Ha folyik még, akkor odaszorítok egy papírzsepit. Elalszom, majd az éjszaka közepén arra ébredek, hogy kényelmetlen. Elveszem a papírzsepit, tök száraz, örülök, hogy minden jó. Fordulok egyet és egy jó adag még távozik, majd egész reggelig szivárog... ez van. De megéri :) Szerintem.

Esetleg pelenka. Az jó megoldás lenne. Nade az meg milyen már?! :D

2011. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!