Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretkezés után kifolyó ondó?

Szeretkezés után kifolyó ondó?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogy bírkózik meg vele. Engem nagyon zavar, hogy kifolyik belőlem. Próbáltam már zuhanyozni, törölközőt, papírzsepkendőt használni, de az ember nem nyúl be a hüvelyébe a törölközővel, papírzsebkendővel, nem öblítheted ki zuhanyzóval (nem is lenne épeszü dolog). Éjszaka arra ébredek, hogy folyik kifelé, lefelé a combomon, annyira bosszant, hogy nehezen tudok visszaaludni. Hiába van ott a törölköző, nedves lesz alattam, azután meg hideg...
2011. jún. 28. 17:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


valóban van latex mentes óvszer, de attól függ, hogy hol szerzed be (Durex Avanti) 5-6.000,-Ft között van az ára!

2011. jún. 28. 18:21
 12/24 A kérdező kommentje:

A nyomás Nekem is megtörténik, majd ugyan az történik, mint Veled! Csak az a baj, hogy talán látod a válaszokból, hogy rettenetesen zavar, nem pihentető az alvásom, felületes, és fáradtan ébredek, ettől pedig ingerült is tudok lenni.

Nem égbe kiáltó baj ami engem zavar, de nekem gondot okoz.

Már szinte mindent próbáltam, csak fejen állni nem (gonoszkodók kerüljenek).

2011. jún. 28. 18:25
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy miután "végeztünk", kicsit feltérdelek, nem fekszek le, a zsepit odateszem. Így általában a nagy része távozik. Utána még előfordul, hogy egy pici kijön, ami még bent maradt, de nem vészes. Mikor alszom, már nem jön semmi.

Esetleg próbáld meg így.

2011. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
5%

18:20-as vagyok.

Remélem nem értetted félre a válaszomat. Megértem a problémát, és nem gonoszkodásból írtam! :)

Nem tudom mi lehet a megoldás. Hüvelyzuhany? De az meg nagyon nem egészséges sűrűn... nem tudom... :(

2011. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nekem is van, hogy várok, hátha eltökéli magát a cucc, és kitalál zuhanyozás után, hát a maradék nem szokta meggondolni magát. Párom sem szereti, ha szeretkezés után rögtön elrohanok mosakodni. Sokszor van úgy, hogy kisurranok mikor Ő már elpilledt. No ekkor jön a szeánsz a maradékkal. Szép hosszú szellemidézés következik, egészen addig míg ki nem jön mind, szépen lassan, idegörlően :S.
2011. jún. 28. 18:44
 16/24 anonim válasza:
100%
kenyes tema :) En elmegyek pisilni utana es ami ki akar jonni az kijon, mert olyankor teljesen elengeded magad. Utana mar nem ebredek arra ejszaka, hogy folyik.
2011. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! 9:36


Igazad van, azonban azért írtam le az előzőeket, mert ezeken már mind túl vagyok, sajna nem jöttek be a házi praktikák. Ahogy írtam, csak a fejen állást nem gyakoroltam éjszaka. Úgy tűnik, hogy ez már így marad, azonban nekem ez valahogy nem jön be.

Igazán köszönöm az eddig irányomba tanúsított segítő szándékot. Ha lenne még egyéb ötlet, arról szívesen olvasnék.

2011. jún. 29. 09:47
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

"Igazad van, azonban azért írtam le az előzőeket, mert ezeken már mind túl vagyok, sajna nem jöttek be a házi praktikák."


Mégegyszer mondom: finnyáskodó liba vagy, semmi nem jó, vagy drága vagy nem működik, akkor ne dugj, vagy viseld a következményeit. Két napja csak azon panaszkodsz, hogy folyik, és milyen rossz neked. Szopjál az nem folyik ki.

2011. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! 11:57


Nem gondolom, hogy így kéne reagálnod! Ha zavar a kérdés, vagy ha bosszant, hogy segítséget kérek/kértem, akkor tedd meg Nekem azt a szívességet, hogy NEM olvasgatod két napja a bejegyzéseket.

Korábban írtam, hogy azért fordultam ehhez a közösséghez, mert az esetek döntő többségében segítő szándékot, jóindulatot tapasztaltam. Köszönöm, hogy többet ilyen módon nem szólsz hozzá az általam feltett kérdéshez.


Valamennyi segítő szándékú hozzászólónak pedig ezerszer köszönöm.

2011. jún. 29. 18:49
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

Lehet , hogy keményen fogalmazok, de ilyen is van.

Megköszönöd a segítő hozzászólást, de előtte mindegyiket lehúzod, hogy neked nem jön be, akkor mi a jobb? Igen én leírom a véleményem, ha tetszik, ha nem. Ezért van az oldal, el kell viselni a kritikát is.

2011. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!