Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most szombaton a kórházakban...

Most szombaton a kórházakban is munkanap szerint dolgoznak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Anyukám a kardiológián van,és pont ma mondta,hogy rendes munkanap van!
2009. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom! Egy dunántúli kórházban admin. vagyok, és szintén doli!
2009. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne a kórház kivétel?

Igen MUNKANAP szerinti nap a szombat!

2009. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen és Bör klinikán vagyok és munkanap:(
2009. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzáteszem gyermekeimnek iskola nap is !!! Elözö voltam .
2009. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én gyerekeimnek is lesz ovi-suli.Nem tudom miért gondoltam hogy ott esetleg hétvége szerint lesznek.:) Nekem az urológiára kéne mennem ellenőrzésre és a szombat így pont jó lenne,mert amúgy dolgozom én is.Csak mivel januárban még nem dolgoztam így nincs mit ledolgoznom és nem kell mennem.Csak nem sztk rendelésre hanem a kórházi osztályra kell mennem a controllra.Nem akartam potyára menni.Köszi a válaszokat!
2009. márc. 26. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Hogy miért lenne a kórház kivétel, azt nem tudom. És tény, hogy suli is van a legtöbb helyen. No de nem egy helyet hallottam, ahol szabit vetetnek ki a dolgozókkal, ezért nem kell bemenniük!!! Szal azért ez nincs mindenhol így!

2009. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyénileg eltérő: a sógornőmék osztályán szabit vettek ki páran szombatra, a lánya sulijában nincs tanítás, a fiáéban igen. De azért általában mindenhol fogadnak, úgyhogy menj nyugodtan.
2009. márc. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!