Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A puncim egyik oldala fel van...

A puncim egyik oldala fel van dagadva es be van pirosodva eleg durvan nez ki. ja es raadasul meg viszekt meg eget is. valami otlet mi lehet ez? Mit tudnek rak szedni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:23
 1/9 yuda ***** válasza:
100%
Tudom közhelyes, de mivel sem nem látjuk, sem orvosok nem vagyunk, mielőtt nagyobb baj lesz, el kellene menj orvoshoz. Minél tovább vársz, annál súlyosabb lesz, pedig elképzelhető pár nap alatt elmulasztja valami krém...akármi, de ha vársz ki mit válaszol, tippelget, akkor megy az idő, a probléma pedig csak nagyobb lesz.
2011. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Itt senki nem fogja megmondani, mi bajod van, csak találgatni lehet, biztosat az orvos tud!
2011. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehetseges a huvelygomba??
2011. júl. 4. 09:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem dörzsölődött? A vakarástól is megduzzadhat.
2011. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Tipikus hüvelygomba. Ezer százalék! Azonnal kezdd el Canestennel kezelni és csak lanygos szappanos vízzel mosakodj. Ne irrigálj és ne használj semmi mást. Mindig válts törülközőt!
2011. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de vakartam mert viszketett meg egetett.. de jolvan akkor hasznalakok canesten combit.:) koszonom a segitseget amugy kb mennyibe kerul??
2011. júl. 4. 09:49
 7/9 yuda ***** válasza:
100%

Első beíró vagyok újfenn.

Most komolyan magadra kensz akármit, amit itt ajánlanak?

Lehet egészen más bajod van és aki tanácsokat osztogat annak sincs fogalma sem a bajodról.

Nem érzékeled, hogy nagyobb bajod is származhat ebből?

Ennyire nem érdekel az egészséged, hogy majd egy fórumozó látatlanban diagnosztizál, te pedig megteszed neki?

Én tuti nem írok be mégegyszer neked, mert elvesztegetett idő, te pedig kenj magadra amit akarsz... és még én sajnáltalak....neked tanácsot adni?!

Komolyan hiszel ebben a fórumos orvoslásban?

Ez nem ugyanaz, mint fáj a torkom, megfáztam ,milyen teát igyak?...:D

2011. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Akinek volt már hüvely gombája, az tudja, miről beszéltem. Annyira tipikus tünete vannak, hogy össze sem lehet téveszteni semmi mással. Miért rohangálna vele orvoshoz /idő = pénz/, mikor ő is csak ezt mondaná. A sima Canesten /talán 800 ft.körül van, vény nélkül kapható/ megfelelő gyógyszer erre. Normális ember minden tyúxarral nem rohangál az orvoshoz.
2011. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Neked bevált?Kérlek írj!!!!!
2013. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!