Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszem mellett a combom...

Péniszem mellett a combom hajlatába ki van pirosodva de nem viszket. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
elösször gombára gyanakodtam canestennel kenem de néha halványul de nem múlik el mitől lehet? igyekszem szellősen hagyni este gatya nélkül alszok!Szerintem továbbra is gomba de nem szellőzik annyit mert folyton megyek!hogy mulaszthatnám el?
2009. febr. 6. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki a Lamisilt,Canesten,es furdes utan hintöpor,ez szarazan hadja a bört,hasznalj bö gatyat nap közbe es ne muszalas cuccokat,Ha nem vagy prud akkor ne vegyel fel also gatyat egy darabig,dea hosszu gatyad legyen tiszta!
2009. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem betegség egyszerűen csak kidörzsölödött a bőröd (herédtől is lehet), hagyd szellősen pár napig, ne kenegesd, inkább kicsit hintőporozd be az megnyugtatja a bőrt. Esetleg testápolózd, vagy kend be vmi egyszerű nyugtató krémmel.
2009. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És méress vércukorszintet!
2009. márc. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!