Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbél tükrözésnél mindenki...

Vastagbél tükrözésnél mindenkinek alapból adnak bódítást vagy rá kell kérdezni? A székesfehérvári kórházzal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? Én is fehérvári vagyok. Lehet nekem is kell majd csinálni ilyet de nagyon remélem, hogy nem lesz rá szükség.
2011. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Már túl vagyok rajta. Bent volt két gyakornok...mindenféle fájdalomcsillapító és bódító nélkül akarták elkezdeni, de közöltem a dokival, hogy bódító nélkül nem fog hozzám nyúlni. Erre adott 1,5 mg-ot v mennyit. Nem hatott semmit! Még csak nyugodtabb se lettem, viszon a kezem szépen belilult, mint akit megvertek :D

Úgy vettem észre itt az a bevett szokás, hogy semmit nem adnak hozzá. Kapsz meg egy eldobható kis gatyát,aminek a fenekénél lyuk van. És mehetsz a vizsgáló asztalra. Nem fájt, mikor a csövet feltették, meg se éreztem. Viszont mikor levegőt kezdtek belém fújni az nagyon fájt, nem is bírtam sokáig...volt egy pont mikor úgy éreztem, hogy szétrepedek..Szóltam, hogy nekem ez nagy fájdalmat okoz és akkor abbahagyták..kb a vastagbél egyharmadát tudta átnézni. Nem akarlak ijesztgetni, de velem bunkók voltak...közölték a bódításnál is, hogy csak akkor kaphatok, ha van velem kísérő. Mondtam, hogy van kettő is. Aztán mikor beküldtek az öltözőbe, hogy öltözzek vissza, akkor hallottam ahogy gúnyosan beszéltek rólam :/ Meg a doki a pihenő közölte is, hogy szerinte én már előre eldöntöttem magamba, hogy fájni fog! Érted, mert ez döntés kérdése...

Nagyon remélem, ha neked kell menni, akkor veled kedvesebbek lesznek és nem fogsz fájdalmat érezni, mert úgy néz ki itt luxus a fájdalomcsillapító :/

2011. júl. 15. 16:05
 13/17 A kérdező kommentje:
*pihenőbe
2011. júl. 15. 16:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Kösz a választ. Hát, nem nyugtattál meg, remélem nem találtak semmit nálad. Nekem vérszegénység okának kiderítésére csinálnak gyomortükrözést majd, az is elég szar lesz, de tutira ilyenre is ki fognak írni. Kimondhatatlanul gyűlölök kórházba járkálni.
2011. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mivel nem tudta átnézni, így nem is talált semmit...szerinte vagy liszt érzékeny vagyok v Chron-beteg (laktóz érzékenységem ismert)...most normaflort meg buscopant kell szednem, és ha nem múlnak el a panaszaim (amit valószínűnek tartok) akkor én is megyek gyomortükrözésre, addig nem törődnek vele, mi a bajom :/

Remélem nálad se fognak semmit találni, meg majd légyszi írd meg milyen a gyomortükrözés, mert nagyon parázok attól is.

2011. júl. 15. 21:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi lett veled, kérdező?
2023. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Aranycsillag2 válasza:
Engem is érdekelne
2023. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!