Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári, vagy veszprém...

Székesfehérvári, vagy veszprémi kórházba szüljek? Van valakinek bármelyikről tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én idén márciusban szültem Székesfehérváron, arról tudok nyilatkozni, a veszprémi kórházat nem ismerem.

Van esetleg valami konkrét kérdésed? úgy egyszerűbb és szívesen válaszolok.

2009. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Igazából leginkább arra vagyok kivi, hogy mennyire kedvesek, mi az amit nekem kell vinni a babának, mit adnak, és hogy a baba állandóan velem lehet-e, vagy csak akkor hozzák, ha ennije kell?Köszönöm a segítséget :)
2009. szept. 29. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6hete szültem fehérváron,és itt az első éjszaka veszik el ha kéred,a szülésznők aranyosak,az aépolók se rosszak.Pelenkát és kisruhát adnak,de pelenkát azért vigyél a biztonság kedvéért.És ruhapelenkát is vigyél pár darabot,ruhát pedig csak amibe kihozod.

A veszprémiről nem tudok nyilatkozni,de nem jókat hallottam róla.

2009. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedvességből nekem nincs jó tapasztalatom sajnos. :( A vajúdóban a legbunkóbb nővért sikerült kifognom, megváltás volt, amikor jött a váltás.

A csecsemős nővérek között volt 1-2 idegbeteg (volt, hogy üvöltve jött át a másik részlegről), viszont a rendes nővérek nagyon kedvesek voltak.

A pici veled lesz, de ha pihenni akarsz vagy zuhanyzol, akkor beviheted a csecsemősöknek (bár hozzáteszem, nem rajonganak érte).

Én sürgősségi császárral szültem, altattak, így az első napon csak szopizni hozták a fiamat és estére elvitték. Másnap viszont már nonstop velem volt. Viszont akik simán szültek, ők már babával együtt jöttek.

A picinek nem kell vinni ruhát (esetleg kis sapit, ha gondolod), azt ők adják és a pelust is, de azért tartalékba vigyél pár darabot, hallottam már olyat,h. elfogyott... Textilpelust viszont érdemes vinni pelenkázáshoz és popsitörlőt mindenképpen (azt nem adnak).

Remélem segítettem, de szívesen válaszolok, ha van még kérdésed!

2009. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A veszprémi kórházban csak egy apás szülőszoba van, előre jelezni kell, hogy milyen szülést akarsz, + ha éppen foglalt az az egy, akkor ennyi volt a "közös szülés". Fehérváron az összes szülőszoba apás (is lehet), közben is eldöntheti az apuka, hogy jelen kíván-e lenni.

Veszprémben nem lehet (tudtommal) orvost és szülésznőt fogadni, Fehérváron mindkettőt lehet.

Fehérváron valőban veled lehet a baba, míg Veszprémben legtöb esetben nem...(talán egy olyan szoba van, szóval ki kell fogni).

Olyan véleményt is hallottam, hogy Fehérváron jobb szülni, de jobb Veszprémben a szülést követő néhány nap :)

Én 1-2 héten belül Fehérváron szülök :) Ott van fogadott dokim, szüléznőm...

Ja! Még egy fontos dolog: vedd figyelembe azt is, ha mentőt kell hívni, az hova visz...Engem Veszprémbe vinne, remélem nem kerül rá sor...Bár amilyen manapság a helyzet a mentős helyzetet tekintve,felesleges kihívni, akkor inkább taxi...

2009. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 9napja szültem fehérváron.A szülésznöm a dokim és mindenki nagyon kedves volt.A szülöszoba is nagyon szép.
2009. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!