Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek? Nem tudom,2 éve...

Mit tegyek? Nem tudom,2 éve szenvedek.

Figyelt kérdés

2 éve benövés miatt levették a körmömet a nagy lábujjamon.

Azt mondták hogy ha kenem akkor 2 hónap és rendbe jön. De nem jön rendbe sehogyse... Fáj mint állat vörös is... Visszamentem egy éve azt mondták hgoy gombamiatt... nos... nem hinném hogy gomba mert egyik nap véletlenül belerúgtam valamibe abban a pillanatban felhasadt a bőr, és egy 3 centis körömdarabot szedtem ki...

lehet hogy viccesnek hangzik de azon gondolkodok hgoy 2 hét mulvan( jövőhéten dolgozok) elmegyek az orvoshoz és megmondom neki hogy vágja le a fenébe... mondjuk azt nem említve hogy mostmár a mellette lévő ujjon is elkezdett bepirosodni a bőr. És anyira rossz érzés. nem tudom mit tegyek NEm tudom felvenni egy szandált papucsot... 2 éve minden nyáron vastag zokni van rajtam. Fürdeni balatonba esélytelen. tényleg azon vagyok már hogy elmegyek az orvoshoz és mondom hogy vágják le a fenébe. és kinek kellene a beleegyezése hogy tényleg levágják?


2011. júl. 10. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De mit is akarsz levágatni?
2011. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne levágatni akard basszus hanem meggyógyítani!!! ha nem jött rendbe miért nem mentél vissza?? sipirc a dokihoz,én sebészetet javaslok
2011. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ott voltam kétszer... minden esetbe elhajtottak hogy semmi baja sincs nesokára rendbe jön mert csak gomba...

De az istenért se akar meggyógyulni ... és tudjátok ugy vagyok én ezzel hogy ha levágatnám azt a részt akkor ugyan ott lennék illetve jobban járnék... nem fájna minden egyes lépés... ha belerugnék véletlenül valamibe nem szúrna valami. És még ronda is... És nem lehet meggyógyítani... ez adig lesz ilyen bajom amig élek...

2011. júl. 10. 20:49
 4/11 anonim válasza:
Az én anyukám olyan 6-7 éve szenved ugyanezzel a problémával... inkább úgy fogalmazok, hogy együtt él vele... Neki 3x vették le, semmi eredménye, újra benőtt... ő gyógypapucsot/cipőt használ, és akárhova megy, mindig beköti, betadinnal keni... ennyit tud tenni, semmi mást. az elején ő is mondogatta, hogy inkább vágják le a lábujját a fenébe, h ne kelljen többet sz*rakodni vele... most meg már megtanult vele együtt élni. Vannak ilyen lézeres módszerek, hallottam, hogy ez sikeresebb, mint hogy kivágják. Azt próbáltad már? Nézz utána, jobb, mint szenvedni! :)
2011. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Á mindegy... én nem csak mondogatom én megteszem vagyok akkora hülye :D
2011. júl. 10. 20:56
 6/11 anonim válasza:
Te döntésed, de előbb azért nézz utána minden lehetőségnek! :D
2011. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
már utánna néztem ... :S de semmi se használ
2011. júl. 10. 21:18
 8/11 anonim válasza:

Nekem is be volt nőve, de nekem nem az egészet vették le.

Hova valósi vagy? Szentesen van egy nagyon jó sebész, én nem nála voltam, de szerintem az tudna vele vmit csinálni a levágáson kívül.

2011. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én is hallottam erről a szentesiről :)
2011. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 homo ludensz ***** válasza:
Egyik ismerősöm strand papucsba vágta a füvet és balesetet szenvedett, ledarálta egyik lábán a lábujjakat. Műtétek sorozatán eset át hogy legalább a nagy lábujját megmentsék.Lét fontosságú a járáshoz és az egyensúly megtartásához a lábujj.Menj el mütesd meg tisztítsák ki ez oké és semmi több.
2011. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!