Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha most nem aludtam egyszer...

Ha most nem aludtam egyszer egy napot akkor lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek. Köszönöm előre.
2011. júl. 15. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mégis mi bajod lenne?
2011. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semmi bajod nem lesz. :-) Én egy időben úgy jártam dolgozni, hogy éjszakás voltam és másnap reggel közvetlen munka után mentem suliba és volt olyan, hogy a következő éjszakának is alvás nélkül vágtam neki. Persze utána kidőltem. :-) De a fáradtságon kívül különösebb bajod nem lesz! De ne csinálj belőle rendszert ha nem muszáj :-) A szervezet igényli a pihenést!
2011. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez csak egyszeri eset :) de te is vigyázz mert a szív bánja!
2011. júl. 15. 11:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kiváncsi, hogy egyszeri alkalombool is bánhatja-e! :D
2011. júl. 15. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszer kamionos kísérőként mentem hannoverbe. életem első ilyen kamionos útja volt. dög meleg, büdös, stb. 4 napig nem aludtam, mert amig a sofőr aludt, addig én őrködtem, hisz az ablakokat lekellett húzni, nappal meg ment a kamion, bömbölt a zene, stb. 5. nap má igencsak mocskosul néztem ki. utána értünk haza...és egyhuzamba 26 órát aludtam, de semmi bajom nem volt. bűzlöttem, szőrös voltam, kb úgy néztem ki mint bruce willis a filmekben
2011. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az komoly :O
2011. júl. 15. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!