Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Belekaptam az anyajegyembe,...

Belekaptam az anyajegyembe, beleszakítottam kicsit. Lehet esetleg valami komolyabb baj?

Figyelt kérdés
Reggel ébredeztem és véletlenül valahogy belekaptam az anyajegyembe. nem vakartam el,csak kicsit beleszakítottam. vérzett eléggé, de elállt a vérzés. mindig nagyon vigyáztam az anyajegyeimre,de most félek.. elmegyek ma feltétlenül bőrgyógyászhoz. kicsit hipochonder vagyok.. :D
2010. júl. 19. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:

pár hete hasonlo kérdést irtam ki,csak ollóval vágtam bele

fertőtlenités,és sebkenőcs (gyogyszertárban vény nélkül párszáz forint),bőrgyógyász csak bólogatott,hogy igen,ennyi elég,nem lesz baj

2010. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én meg tisztára bevagyok/voltam parázva... mert vérzett eléggé, de utána elállt. de azért mindjárt megyek bőrgyógyászhoz. köszi, azért megnyugtattál valamennyire.
2010. júl. 19. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!