Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Betöltötte a 18. életévét...

Betöltötte a 18. életévét akkor már nem foglalkoznak vele a gyerek kórházban?

Figyelt kérdés

A barátomnak lesz egy komoly műtétje december végén, és december 3.-án lesz 18. Azt szeretné tudni, hogy most már akkor nem is ott fogjuk műteni, ahol eddig, és átrakják egy másik felnőtt kórházba? Épp azt magyarázza, hogy reménykedik hogy nem, és 10 nap miatt nem fognak belekötni.

De hát az szabály az szabály, legalábbis szerintem.


Tehát szerintetek, hol fogják műteni? Felnőttek közé kell befeküdnie, vagy gyerekek közé? Jobban érezné magát ha még a gyerek kórházban lábadozhatna, és a szokásos helyen műtenék


2011. júl. 19. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 98%-ig biztos vagyok benne, hogy ha a gyerekkórházban szeretné, hogy műtsék, akkor ott fogják.

Nekem is volt decemberben 20 évesen egy műtétem, de a gyerekklinikára küldtek, mert az előzőeket is ott csinálták, az az orvos.

2011. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én inkább az orvosok szakértelme alapján,vagy egy konkrét orvos iránt érzett rokonszenv(esetleg hallott pozitív kritika) alapján választanék kórházat,nem ilyen alapján.


Amúgy az se mindegy szerintem,mijét műtik.Szombathelyen pl. nemrég adtak át egy komoly szívcentrumot,de pl. daganattal kapcsolatos operációval csak Veszprémbe mennék.

2011. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Egyébként a lépével van valami probléma, meg az epéjével.

2011. júl. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!