Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pajzsmirigy szakrendelésen...

Pajzsmirigy szakrendelésen hogyan vizsgálnak meg?

Figyelt kérdés

Holnap megyek,mert a vérvétel azt mutatta ki,hogy alul-működik a pajzsmirigyem.Kicsit izgulok,mert nem tudom hogy mi lesz.Mire számítsak?Hogyan működik ez?

Kérem olyanok válaszoljanak akik hasonló cipőben jártak már.

Gonoszkodást ha lehet mellőzétek(pl hogy hülye a kérdés),19 évesen nagyon nem örvendetes hogy valami nem oké. :(


2011. júl. 27. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nem vizsgálnak semmit, ha egyértelmű, hogy a pajzsmirigyeddel van a gond. Kapsz gyógyszert és kész.
2011. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tapintásos és ultrahang...
2011. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj elöre,semmi olyan nem törteneik ami fajdalmas.Nekem meg egyszer vettek vert,(ez korhaztol függ),megcsinaltak a szcintigrafiat,nalam kb. 15 percig tartott.majd az orvos behivott,megnezte az eredmenyeket,csinalt meg UH,es kiirta a gyogyszert.

[link]

2011. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ahha köszi ment a zöld kéz!


Csak hallottam olyat h be kell feküdni a kórházba meg ilyenek,remélem nem!:D


Mondjuk jobban örültem vna ha olyan válaszol aki volt már.

2011. júl. 27. 20:47
 5/12 A kérdező kommentje:

Kösszi ucsóóó :)))

A fájdalomtól nem félek.De örülök hogy akkor semmi xtrát nem csinálnak!


Gyógyszer hatására észleltél magadon változást?Te híztál előtte?

2011. júl. 27. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,egesz biztos nem kell befeküdni,hat nalam nem volt mellekhatas,a legfontosabb a gyogyszer beallitasa.Nekem elöször amikor kaptam,tul sok volt,kb. 1 honap utan vettem eszre,szivveresem volt,levettek a felere,minden rendbe jött,en nem is hiztam.
2011. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,bocs,elötte sem utanna nem hiztam.
2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ahha,szuper,akkor nincs miért izgulnom :)

Köszi a válaszokat!!!

Csak én híztam 15 kilót,nagyon rövid idő alatt!Doki szerint emiatt.

2011. júl. 27. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Első vagyok. Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, letroxot kapok rá. Nem csinált semmit a doki. Megmutattam a papírt és felírta a gyógyszert, ennyi.
2011. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A gyógyszertől biztosan nem fogsz hízni. Semmilyen mellékhatása nincs, ha megfelelő mennyiséget kapsz. Attól lehet hízni, ha alulműködik a pajzsmirigy. Ha adnak rá gyógyszert (ami tul. képp semmi más, mint a hormon, amiből keveset termel a szervezeted), akkor inkább fogyni fogsz.
2011. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!