Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most eltört vagy csak zúzódott...

Most eltört vagy csak zúzódott? 22/f

Figyelt kérdés

MMA edzésekre járok és ma 30 perces box volt a végén ahol jó pár ütést bekaptam (6 unciás kesztyüvel) , orromra is vérezni nem kezdett el , de a tusolásnál amikor kifujtam akkor véres volt de már alvadt...


ha hozzáérek picit fáj de nagyon nemvészes vagyis ez alatt azt értem hogy az orrom csont része egyáltalán nem fáj hanem csak lejjebb a porc része ha kézzel elkezdem mozgatni akkor akkor picit érzem hogy fáj de nemvészes .


nemvolt még eltörve szóval nemtudom hogy ez most törött vagy picit megvan zúzódva.


2011. júl. 30. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha ellenne törve, akkor szerintem már be lenne dagadva. szóval szerintem max. zúzódás.:)
2011. júl. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs bedagadva de látszik ha nagyon belenézek a tükörbe és rá közelitek : ) hogy kezd szineződni ( ez a ütés miatt) vagy csak lehet hogy én képzelem már oda :)
2011. júl. 30. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!