Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek a kisfiam fülével?

Mit tegyek a kisfiam fülével?

Figyelt kérdés
Hamarosan 6 éves lesz a fiam és belül a fülében rengeteg fehér fülzsir termelödik 1 helyre és nem tud kijönni.koràbban mindig tisztitottam neki,tudom nem szabadott volna.hogyan tudom helyre hozni a fülét,mert szegénynek annyira eltömiti a fülét,hogy nem hall rà jol!orvosnàl voltunk màr,làtta de nem mondott rà semmit!
2011. aug. 2. 19:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
52%

Nem hinném, hogy ami nem rendelkezik tudományos kísérlettel, csak egy párszáz év tapasztalatával az semmire sem való.

Az én kétkedésemre elegendő tudományos kísérlett volt, hogy a begyulladt feldagadt fülem, ami bizony elégé fájdalmas tud lenni három- négy fülgyertya kezelés hatására helyre állt és helyre áll ez 1-2 napot jelent általában. Akinek volt már többször ilyen tudhatja, hogy sokszor fülcsepp, orvosnál… fülkimosás… 1-2 hét -ig is szenved az ember. Sajnos gyerekkorom óta kísér, egy évben többször is begyullad a fülem. 2-3 éve használok fülgyertyát ez idáig minden esetben használt…


Persze Én tudtam ez a szokásos érzékenységem miatt van! És próbáltam már több soron az orvosi megoldást is!

Egyébként a fülzsír szerepe fontos ezért nem szokták tisztítani csak akkor, ha baj van amúgy is minél többet piszkálja, az ember a fülét annál több fülzsírt termel az a természet rendje.

2011. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!