Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülprobléma - 19 hónapos...

Fülprobléma - 19 hónapos kisfiam hónapok óta (sőt van ennek már bő egy éve is) állandóan szenved a fülével. A doktornő szerint be van gyulladva, és fülcseppet ír fel folyamatosan hónapok óta. Ki tud segíteni tapasztalatokkal?

Figyelt kérdés

De látom, hogy szenved is tőle. Piszkálgatja, nyavalyog szegénykém.

A dokinő szerint nekünk minden a fgülünkre megy és majd kinövi... (Ez annyit jelent, hogy meg van nagyobbodva az orrmandulája a kicsinek és így a váladék nem tud az orrán kijönni, hátrafele csorog, ami folyamatos gyulladásban tartja a fülét.) Van valamilyen tapasztalata van valakinek e téren? Nincs valami más megoldás ez a hülye fülcsepp helyett? (Tudom, hogy borzsztó ez a napi 3-szoe 3 csepp mindkét fülbe, nekem is kellett nemrég, átéreztem, hoyg szegény manó hogy szenvedhet.)


2010. júl. 10. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ugyanez volt kiskoromban, végül az állandó gyulladás miatt műtét lett a vége. Én elvinném szakorvoshoz, lehet kivennék a manduláját, és megoldódna a gond. De az állandó gyulladás nagyon gáz, nem is értem a dokitokat.
2010. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1,5 éves volt a kislányom amikor először begyulladt a füle. Gyógyszeres csíkot tettek bele ill. fülcseppet kaptunk. Pár nap múlva rendbe jött. Majd kb. 2 hónap múlva újra begyulladt, de olyan szinten, hogy a Klinikán azt mondta a doki, hogy jobban járunk ha felszúrja és kifolyik a genny. Kegyetlen volt, az ellenségemnek sem kívánom. Ezután 2 naponta gyógyszeres csík 1 héten át és szerencsére rendbe jött. De iszonyat volt amit átéltünk, a szívem majd megszakadt, hogy láttam szenvedni. Ja, és egy sapijába, a fülrészhez varrtam egy sóval megtöltött pici zoknit és ezt melegítettem majd raktam a fülére. Pár nap után szegény már csak a sapi szó hallatán is ordított. Egy a lényeg vidd el szerintem is szakorvoshoz, az a biztos! És ne éljétek át azt amit mi! Mihamarabbi gyógyulást nektek!
2010. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

fül-orr-gégészetre vidd el, oda nem kell beutaló sem. Jó sokat porszívózd az orrát úgy, hogy a másik orrlyukat fogd be. Az is nagy kérdés, hogy mitől vagytok egyfolytában náthásak. (orrmandulától persze lehet, de azért ott is ki kéne alkalmankémt gyógyulni...)

orr-fül-gégészet a megoldás

2010. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a sajátom. nálam is 1,5 évesen kezdődtek a fülfájások. most 32 éves vagyok és sokat fáj továbbra is. ha javasolhatom szakorvos. egyiket a másik után, többhöz elmenni, ki mit mond mit javasol.

Ha közösségbe kerül csak súlyosbodni fog. Nagyobb orrmandulát javaslom azonnal vetessétek ki. (igen műtét), nekem 1 évesen vették ki először. (utána 4,5, 10 mindig visszanőtt). sajnos engem többször meg is műtöttek a fülemmel. fájdalomban olyasmi mint a fogfájás, nem múlik el és irritáló. Ha kell jó orvos szívesen írok. mivel nálam ez a probléma fennáll én a majdnem másfél éves fiamat viszem, nehogy gond legyen. és már most megegyeztem a dokival, ha egyszer (egyetlen egyszer) begyullad a füle kiveszi az orrmanduláját.

2010. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! a tejtermékek sem tesznek jót az orrmandulás-fülfájós gyerekeknek! Ezt is érdemes visszafogni, ha ettetek ilyesmiket
2010. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!