Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. héten normális hogy...

13. héten normális hogy szúrkál a hasam, de nem lent? Kb.10 centivel köldök felett hol jobb hol bal oldalon. Hirttelen pedig kora du. Rám tört a gyomorfájás, majd gerincfájdalommá alakult.

Figyelt kérdés
Első babám, 1 évet vártam rá, aggódok. Az a fura, hogy nem odalent fájdogált, mint a legelején, ami ugye normális, hanem fentebb.
2009. jan. 9. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ahogy nő a méhed nyúlnak a felfüggesztő szalagok és átrendeződnek bent a dolgok. ez természetes folyamat. van aki sokáig érzi.
2009. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, de ott fent? meg a gerincfájdalom, ami tényleg a gyomorfájással kezdődik?
2009. jan. 9. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Gerincfájdalom, gyomorfájás? Azért egy dokit nem ártana megkérdezni!


Nekem 12hetesen 4D uh közben volt olyan, hogy a kismanó aludt, nem mozgott az első 10percben, felkeltettük azzal, hogy megnevettetett az ultrahangos :) és nem sokkal ezután iszonyatos szurkáló fájdalmakat, nyilallásokat éreztem és nem csak ott lent, hanem köldök táján, meg fölötte is! És mondta a nő, hogy bizony azt a baba csinálja, mert elkezdett bent boxolni, rudgosni hiába csak 12hetes terhes voltam akkor! Meg az idegszálak vezethetik ám a fájdalmat jóval messzebbre. (Buta példa, de nagybátyám már jó egy hete panaszkodott iszonyatos derékfájdalomra, azt hitte becsípődött egy idegszál, és jó pár napba telt mire rájöttek, hogy belelépett egy rózsatövisbe és onnan sugárzott a fájdalom a derekába.)


Ettől függetlenül ha nem múlik a panaszod, ill. rosszabbodik, feltétlenül menj orvoshoz.

2009. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor is fájt a gerincem, amikor korábban még a hányingeres időszak közepén voltam... A szúrkák meg kb 2-3 is voltak vagy 3 napig, odafent. 3 napja voltam Uh-n, nekem is piszkálták a pocilakót, és utána lettek ilyen tünetek. De az orvosok ilyenkor mit mondanak: nyugodjon meg, ...
2009. jan. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!