Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha vérvételre megyek, lisztérz...

Ha vérvételre megyek, lisztérzékenység megállapítására akkor éhgyomorra kell menni?

Figyelt kérdés
Kérem az írjon aki biztosan tudja.Köszi
2011. aug. 4. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, éhgyomorra kell menni.
2011. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösszi !
2011. aug. 4. 20:28
 3/4 anonim válasza:
én lisztérzékeny vagyok, remélem te negatív leszel. nekem kellett biopszia és is és még vmi ami nem jut eszembe, de egy csövet dugnak le a torkodon.
2011. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül is nem kellett volna éhgyomorra menni mert hogy ez egy immunologiai vizsgálat de végülis le se vették a vért mert nem volt jó a beutaló.

Én nem igazodok ki az orvosokon,Összevissza küldözgetnek egymáshoz de senki nem mond semmi értelmeset.

A biopsziára nem megyek ,inkább átszokom a nyers kosztra és majd a szervezetem meggyógyítja magát.:-)

Ja vettem egy lizstérzékenység vizsgáló gyors tesztet és negatív.Hurrá!

Azért kösszi a válaszokat.

2011. aug. 9. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!