Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » VEGSO stadiumu belrak! Kemon...

VEGSO stadiumu belrak! Kemon kivul mas megoldas?

Figyelt kérdés
par honap max 1 ev van meg hatra kemo nelkul es az illeto nem akarja a kemot.. meg ha bele is megy, valamilyen alternativ gyogyszer/gyogymod?..
2011. aug. 4. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Őszinte részvétem:(
2011. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bekaphatod
2011. aug. 4. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezek az alternatív "csodaszerek" sajnos csak ígérgetnek, nem válnak be. Lehúzzák a szerencsétlen, szomorú, reménykedő emberekről még a pénzt is. Undorítónak tartom a gyártóikat!

Sok erőt, és kitartást! Nagymamámnak is tüdőrákja volt, mélységesen együttérzek! :((((

2011. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végső stádiumnál tényleg csak kemó van én úgy tudom!Első nem akart rosszat,csak leírta röviden mi lesz ha nem egyezik bele a kemóba!Sajnálom!
2011. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén, hogy hogy főleg már ilyen helyzetben a kemo nagy valószinűséggel csak ront a általánosan rossz állapoton, ugye gyakorlatilag az egy méreg. Ha valakinek el kell mennie, menjen el legalább úgy, hogy még nem tömik teli elötte mérgekkel
2011. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ucsonak is van igaza, csak en ezt nemfogom megmondani baratnomnek, mert a nagymamajarol van szo..
2011. aug. 4. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Kezelésnek tényleg csak a kemo van, de ezt a betegnek kell eldöntenie, a hozzátartózok szerintem a leginkább abban segíthetnek, hogy akármi mellett is dönt, támogatják és segítik benne. Sajnos végstádiumban az alternatív gyógymódok sem tesznek lehetővé teljes gyógyulást és tény, hogy sokuk a pénzlehúzásról szól, de a csodában mindig lehet és kell is hinni.


Akármi mellett dönt is, fontos, hogy erős és jól táplált legyen. A háziorvos tud felírni különböző dobozos italokat, amelyek az összes szükséges tápanyagot és vitamint tartalmazzák (Ensure, Nutridrink - ezek a leggyakoribbak, többféle ízben kaphatók). Recept nélkül is kaphatók, de úgy sokkal drágábbak. Általában ezek és a Béres csepp + nagy dózisú C-vitamin azok, amit minden daganatos betegnek lehet ajánlani, mert jóval kevésbé és lassabban épülnek le.

2011. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezö!

Ismereteim szerint:

A betegseg jelzes, figyelmeztetes, ezert mindenfele betegsegböl van gyogyulasi lehetöseg, meg a sulyosabbakbol is, amire ma az orvostudomany azt mondja, hogy nincs.

Az eleteröl mindenki maga dönt, ez el kell fogadni, es szerintem a baratnödnek is ezt kell elfogadni. Kerdes, hogy mi a legjobb, amit tehet? Es Neked, mi a legjobb, amit Te tehetsz?

Szerintem informalni neked a bnödet, neki a nagymamat, hogy ma mar ismertek mas lehetösegek is, majd elfogadni, ahogy dönt. (Nem egyszerü ez idösebbeknek sem.)

Igen, VAN olyan ismerösöm, aki halalosnak nevezett betegsegböl, attetes rakbol gyogyult meg, ö hasonlo helyzetben levöknek ezt a forumot javasolta:

[link]

(MIMnet - forum)

Nagyon fontos az erintett hozzaallasa! Hogy belül, igazan mondon igent, ha az eletet valasztja. Aki ezt teszi, az MINDENT megtesz a gyogyulasert.

Aki a gyogyulas utjat valasztja, annak elsö a betegseg elfogadas. Ez nem olyan egyszerü, mint aminek hangzik, egy belsö ut, fejben rendbe tenni a dolgokat. Es emellett a testi resze, az etkezes.A kemo sajnos nagyon legyengiti az immunrenszert, ezt inkabb ne, helyette az egyik alternativ szer pl. a killer.

Szerintem Neked, aki ezt a kerdest feltette, az a kerdes, Te mit tanulsz ebböl, neked mit mond mindez?

2011. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem, nekem az van a kerdesben, hogy miben tudnek en segiteni, mivel nagyon szeretem baratnom es nemreg volt egy halaleset a csaladjaban, es nem szeretnem ha baratnom a szethullas szelen alljon..
2011. aug. 5. 07:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Megműteni nem lehet?
2014. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!