Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Edzés végén bekaptam egy...

Edzés végén bekaptam egy tiszta ütést MMA kesztyüvel az orromra. orvoshoz menjek vagy elég ha pihentettem? 22/f

Figyelt kérdés

Kérdésem pontosabban:


egy erős ütést bekaptam kis kesztyüvel ar orromra 100% san és bumm, azonnal elkezdett ömleni a vér belőle természetesen nem edzettem tovább csak levezettem amúgy is vége volt már.


Megdagadva nincs , Oktató mondta hogy eltörve sincs mert ha azlenne már bedagadt volna ott helybe még most sincs bedagadva viszont fáj :)


holnap lenne újra edzésem kihagyni nem szeretnék de akkora ütést kaptam ami egy versenyen kifekteti az embert vagyis nem voltam sajnálva. :)


elég sok vér folyt :) szóval most vegyek a patikába valami "vas" tartalmú bogyót ? bérescseppet szedek.


amikor nyelek vagy levegőt veszek szájon ( mert elvan dugulva az orrom még mindig véres belül) akkor picit fáj a légút és a tüdő résznél de ez csak tegnap óta van ( talán a hideg front tól)



mi a teendő és meddig?


2011. aug. 11. 09:02
 1/1 komasa ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ő majd megmondja, hogy mi az ábra.
2011. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!