Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki össze irna nekem egy...

Valaki össze irna nekem egy edzés tervet? Tovább lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 68 kg kb és van rajtam felesleg, a karom kb 32-33-mas de ezt szeretném fejleszteni és a felesleget leadni mindenhonnan. Mit gondoltok mivel kezdjem? Valami edzés tervet plz. Esetleg fehérje porokat használjak, vagy szerintetek nem kellene még olyat,vagy azis hozzájárulhat nagyban az izomtömeg növekedésében, anélkül h lenne valami károm belőle?
2011. szept. 28. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
body.builder.hu-t hanyagoljátok átrágtam magam rajta rendesen:)
2011. szept. 28. 20:44
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A fehérjeporokat még szerintem ne kezd el. Elég, ha már leadtad a felesleget. A zsír ledolgozásához a kardio edzéseket ajánlanám, pl.: futás A bicepsz erősítéséhez, egyszerűbb súlyzógyakorlatok is elegek.

Otthon akarsz edzeni vagy konditeremben?

2011. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi akkor nem kezdek bele ebbe a fehérjésdibe:)

Hát minnél hamarabb le szeretném adni a felesleget, és növelni az izomtömeget, ha itthon is megoldható mind ez normális időn belül akkor itthon, de ha télleg mindeképpen az edzőterem akkor oda járok majd:) csak aza baj hogy ott meg tudod elmegye és nézem a sok kigyurt állatot énmeg ott cseszekszek a kisebb kilókkal stb... picit önbizalom romboló:S:) de a kitartásom megvan

2011. szept. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!