Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tesztoszetol fokozot szedek...

Tesztoszetol fokozot szedek edzés elott! Azota kevesebb és surubb a spermám! Baj az, h surubb?

Figyelt kérdés
legalább is azota vettem észre miota tesztoszterolt szedek!hasonlo probléma másoknál???
2011. szept. 22. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztoszteronnak hívják, és mivel ez a hormon a többek között a spermiumok érésére és termelődésére is hatással van... De már unom feleslegesen tépni a szám, hogy nem kéne...
2011. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kegyetlen vicces, még a nevét se tudod, de tömöd magadba. :D
2011. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

ájáj 13:29

tesztoszteron fokozót írt nem pedig szteroidot.

a tesztoszteron fokozó nem hormonból készül,ami hormonból készül az a szteroid.

a kettő nem összekeverendő.

kérdező:a tesztó fokozót csak idősebb 30-35 éves korban ajánlott szedni,ha nem vagy annyi hagyd a pi csába.

2011. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha fokozót is szed akkor se tudja mi a neve!:D Mellé eléggé úgy tűnik, hogy sikerült fokoznia a szintjét, mert a hormon maga csinál ilyet.
2011. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:
100%
igen,érdekes hogy a nevét sem tudja,én sem értem hogy az ilyen emberek minek szedik, de ő tudja mit akar./vagy ő sem/
2011. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
tesztoszetol :DD
2011. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kiderült,hogy a kedves kérdező nem hogy nem tudja mi a búbánatot szed,de még nője sincs! :))
2011. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!