Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kérhetnék orvosi/korház...

Hogyan kérhetnék orvosi/korházi segítséget a mentális problémáimra, mit kell tennem, hogy foglalkozzanak a betegségeimmel, kivel kell beszélnem?

Figyelt kérdés

további adatok: 22/F, budapesti, rengeteg problémám van (asperger-szindróma, különböző mentális zavarok, folytonos depresszió, hangulat zavar, magány, stb). már rengetgszer tettem fel kérdést erre az oldalra, de sosem kaptam konkrét segítséget, amit használni is tudtam volna. eddig 4 különböző pszichiáternél voltam, mindegyik drága volt, féltem is tőlük (a személyüktől) és azon kívül hogy gazdagabbak lettek, más nem igazán történt.


minden választ előre is nagyon köszönöm szépen!!!!!!


2011. aug. 11. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz , aki ad a pszichiátriára beutalót, ott nem kell fizetni, mert oda tartozol. Vagy esetleg voltál már ott is?
2011. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Voltál már Pszichológusnál?Szerintem Próbáld ki. Nem ír fel gyógyszereket,hanem rávezet a probléma megoldására.
2011. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

13:43 - még nem voltam, viszont nem tudom ki a háziorvosom, ha van egyáltalán, és nem is tudom hol kéne megtudakolnom, hogy kihez vagyok bejelentve. valami tipp?


13:45 - lehet elírtam (pszichológus vs pszichiáter) --> olyanok voltak, hogy kérdeztek párat (45p - 1 óra között), feküdtek a díványban, majd elkérték a pénzt. problémára rávezetni? nem.


viszont köszönöm a válaszokat!!

2011. aug. 11. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hova tartozol körzeti orvoshoz? Nem voltál még beteg vagy ha igen, hova mentél? Kérdezd meg egy szomszédodat, hol van a körzeti háziorvosi rendelő.
2011. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!