Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova jön a legtöbb külföldi...

Hova jön a legtöbb külföldi turista, Budapestre vagy a Balatonhoz? A gyogyturizmus szempontjabol?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol fordul meg a legtöbb külföldi, orvosi ellatas celjabol? Héviz vagy Balaton környeki gyogyfürdökben? Vagy Budapest környeken, esetleg a fövarosban van a legjobb gyogyellatas? Valamint ezek közül hol van a legszebb hely, ami üdülésre es vàrosnèzèsre is legalkalmasabb?
2011. aug. 14. 14:16
 1/2 anonim válasza:
szerintem Budapest, mondjuk attol is függ hogy meleg az idő vagy hidegebb, a Balaton környékik mindenesetre elég drágák pl fogorvost is elég nehéz találni bátyám se talált csak Siófokon egész Balatonnál ügyeletet és azis rohadt drága volt. Én csak ennyit tudtam hozzászólni...
2011. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szepen, en is azt hiszem, hogy Budapest vonzobb a külföldieknek...megis mostanaban mindenfelöl azt hallani, hogy a Balaton felkapottabb. Amit en lattam a Balatonnal, nem volt tul megnyerö...lerobbant hazak, elmaradott helyek is vannak ott...ugyhogy a fövaros megiscsak modernebb es szebb...vagy masok mit gondolnak erröl??? Jöhetnek tapasztalatok, becslesek, stb.
2011. aug. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!