Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Jövő héten lesz 12 hetes...

SOS! Jövő héten lesz 12 hetes a babám. Még mindig nem múlik a hasfájása, ugyan olyan erős neki. lehet hogy laktóz érzékeny?

Figyelt kérdés

nincs hasmenése, napi 1szer van kakija max 2szer hígabb de nem hasmenéses...

és sárga, savanykás szagú nem büdi.

tápszeres a születésétől kezdve. szépen hízik sőt... 3850g-mal született már 7kg körül van

puki és büfi van tehát a levegő nem marad benn.

kipróbáltuk az infacoltól kezdve mindent, gripe water, a patikai kikevert gyógyszert, de nem használ.

nem tudok másra gondolni, szerintetek?

már múlni kéne nem?


tudna valaki tanácsot adni? mik lehetnek még a tünetek a laktóz érzékenységnek?


2010. szept. 4. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Türelem! Nekünk is így volt. Egyik nap még volt, másik nap már nem! Jövő hétre akár el is múlhat!

Hidd el, nekem is furcsa volt. Egyik napról a másikra, mintha elfújták volna! Aggódni majd jövő hét végén kezdj el, ha még mindig nem múlt el. Egy-egy nap is számíthat.

2010. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk 14 hetesen múlt el, pedig pont ilyen gondolataim voltak, mint neked, 12 hetes volt a babám. vártam a 12 hetet, azt hittem, hogy megváltás lesz, de semmi. sőt. erősebb lett. azt hittem sose lesz vége!!! teljesen kétségbe voltam sve, mindent kipróbáltunk, amit lehetett. kiborultam totálisan.

aztán: már betöltötte a 14 hetet, mikor egy nap felébredtünk reggel és többé nem fájt a hasa.

remélem nálatok sincs gond. és a laktózérzékenységet ilyen korban még kinőhetik, ilyenkor ez még nem olyan allergiának számít. ha 2 éves kora után megmaradna, akkor kell vinni vizsgálatokra laktózérzékenység ügyében. legalábbis nekem ezt mondta egy orvos. és elhittem neki. ettől függetlenül mi laktózmentes tápszert eszünk, mióta nincs anyatej.

2010. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 4 hónapos volt a lányom, mikor elmúlt neki. kitartás
2010. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!