Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmenjek a dokihoz vagy majd...

Szakalt kérdése:

Elmenjek a dokihoz vagy majd úgyis rendbe jön?

Figyelt kérdés

Kb 1-2 hete elestem a biciklivel miközben gyorsan jöttem le egy lejtőn. Este történt szóval be mentem az ügyeletre ott megröntgeneztek és meg ultra-hangoztak mert 2 ponton fájt a derekam a jobb és a bal oldalon, és a bordám is fájt a jobb oldalon amikor nevettem/köhögtem/mély levegőt vettem. Miután kivizsgáltak azt mondták hogy semmi bajom de azért menjek vissza 2 nap múlva kontrollra. Mivel 2 napra rá már kicsit is de javult az állapotom azért nem mentem vissza. Pár nap múlva a derék fájdalom a puha szövetben elmúlt és lassan ebben az 1-2 hétben mindenem rendbe jött, Tegnap már a fáslit se hordtam és a mellkasom is alig fájt, de ma reggel a bal oldalon a derekam megint elkezdett fájni és majdnem olyan erős vagy talán erősebb is mint amilyen akkor volt amikor elestem.

Azt hozzáteszem hogy egy eléggé edzetlen vézna ember vagyok viszont elég sokat (3-5 órát) sétáltam ez elmúlt pár napban, lehet hogy valami rosszaság vissza jött vagy csak meghúztam az egyik hátizmom?


2011. aug. 18. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik 1 héten belül, keresd fel a háziorvosod.
2011. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!