Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kért tőlem pénzt az orvos?

Flora08 kérdése:

Miért kért tőlem pénzt az orvos?

Figyelt kérdés
Elmentem a háziorvosomhoz egy injekciót beadatni (kiváltottam gyógyszertárban és vittem magammal). A háziorvosom szabin volt, ezért a helyettese adta be. Indultam volna ki a rendelőből erre azt mondta, ezer forintot kérek. Nem értettem miért, de nem akartam leállni veszekedni és eléggé siettem, úgyhogy kifizettem neki. Semmit nem adott róla, hogy én azt kifizettem neki. Később, a következő oltásnál a saját dokim volt, ő nem kért pénzt. A pénzt azért kérte a helyettes mert nem a saját orvosom volt? Járt már valaki így?
2011. aug. 22. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Számlát kaptál/kértél róla?
2011. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit.
2011. aug. 22. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna penzt adnod, mivel fizetest kap a munkajaert!
2011. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, kérhetnek az olyanokért, amik nem tartoznak az alapellátásba (pl. jogsihoz való vizsgálatért is), de persze számlát kellett volna adnia szó nélül, és előre szólni, hogy ez pénzes.


Fizetést meg nem kap már régóta, ez nagy tévedés. Vállalkozásba vannak kényszerítve.

2011. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyenért pénzt kell kérnie, csak az orvosok 90%-a nem kér ilyenkor semmit...
2011. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!