Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha vér és vizeletvizsgálatot...

Ha vér és vizeletvizsgálatot kért tőlem az orvos, akkor a vizeletemet üvegben vinnem kell magammal, vagy ott, ahol a labor van kell majd pisilnom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt lehet, adnak ott is poharat, de jobb ha otthonról viszel,reggeli első vizelet kell általában, gyógyszertárban vegyél kis steril üveget.
2011. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ott kéne, de én mindig üvegben viszem, nem szeretem "helyben termelni", és úgyis elfogadják. Meg a lényeg, hogy a reggeli első pisi kell, én meg nem fogom órákig visszatartani, mire beérek a dokihoz...
2011. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bármelyik lehetséges, ha otthonit vizel, akkor a hűtőben tárold indlásig, ha ott helyben adsz vizeletet, akkor pedig éhgyomorra tedd, mint a sima vérvételnél
2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A reggeli első vizeletet engeded bele egy alaposan kimosott üvegbe, azt viszed el a laborba. Úgy pisilj bele, hogy kb. a pisilés közepétől engedd az üvegbe.
2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemrégiben voltam vér- és vizeletvizsgálaton, kb hatvanan voltak előttem, abból 1 kivételével mindenki üvegben vitte. :-)
2011. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak az a gond,hogy nálunk nem fogadják el a vitt üveget,hanem ott át kell önteni abba,amit ők adnak.
2011. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vinni kell, reggeli első vizeletből
2011. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem fogadják el, ráadásul kémcsőbe kell átönteni:) Na találj bele úgy hogy nem folyik mellé. De ha ott pisilsz akkor is kémcsőbe kell önteni, tehát inkább mindenki viszi.
2011. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! Felpontoztam mindenkit.
2011. aug. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!