Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlenség lenne az tőlem,...

Felelőtlenség lenne az tőlem, ha úgy kezdeném el szedni barátcserje kapszulát vagy a premens kapszulát, ha nem lát orvos? Lehet mellé terhesvitamint is szedni ezek mellé?

Figyelt kérdés
Egy kicsit rendetlenkedik a menzim mióta babócát szeretnénk.
2010. nov. 15. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
engem látott orvos, de nem segitett tul sokat! Rendszertelen volt a mensim (70-90nap) adott gyógyszert de csak két hónapig használt aztán hiába szedtem nem jött meg. Meguntam és magamtól kezdtem el szedni a Zafir barátcserjét és már az első hónapban meghozta és azóta 32 napos a ciklusom
2010. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én 3 hónapja szedem folyamatosan a barátcserje kapszulát.Az első hónapban 35,a másodikban 47 napra jött meg,most tartok a 40 napon,de még nem jött meg.Úgy látszik sajnos nekem nem állítja be a ciklusomat.
2010. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!