Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyar vagy török lány a szebb?

Magyar vagy török lány a szebb?

Figyelt kérdés

Kérem aki azt hiszi Török o-ban csak kendőben járnak a nők és mind rondák az Ne írjon.


Én jártam Isztambulban már jópár évvel ezelőtt és akkor leesett az állam !! olyan fejlettek ,a nők pedig gyönyörűek szinte tökéltessek .Ízléses minőség ruhák ,tökéletes nem túlzó smink..

És majdnem mind ilyen ,az én egyik kedves barátnőm is.


Miért választanak a törökök mégis sokszor magyar lányt? Én lány létemre mondom ha török pasi lennék török lány választanék mert talán még valahogy összeszedettebbek külsőre is mint mi:S


2011. okt. 14. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mindenkinek más az ízlése, a magyarok különlegesnek számítanak nekik, ahogy neked a török lányok, ennyi. Amúgy magyarok, törökök között is van szép és kevésbé szép.
2011. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:

Igen a török lányok nagy része foglalkozik a külsejével.

Hacsak átmegyünk a szomszédos országba, ahol őket is megtaláljuk, egyszerű ruhadarabokból összeállítva nagyon csinos megjelenésük lesz.

A magyar lányok (mi) pedig egyre slamposabban nézünk ki...

2011. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik mi magyarok vagyunk egzotikusak. Nagyon tetszenek nekik a szőkék (meg az araboknak is - tapasztalat :P), mert náluk nincsenek. :)
2011. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
nádjon szépdsédes vagy heccegnő
2011. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
nemetorszagban elek rengeteg a torok itt, olyanok mint a ciganylanyok raadasul majdnem mindnek horgas orra van. ritka az igazan szep
2011. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
magyar :)) de nekem a szerb lányok sem csunyák :))
2011. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
A török lányok tényleg nagyon szépek, és nagyon jól öltözködnek... Mi meg, magyarok... Szolárium, póthaj, olcsór*banc stílus vagy csak szimplán slampos... Egyértelműen a török lányok. (Na, meg a pasik sem rosszak mondjuk. :P)
2011. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

egyértelműen a török lányok!

a magyar lányokat manapság SAJNOS két kategóriába lehet sorolni (és ritka a kivétel) vagy alig ad magára,tiszta slampos,és a kutya se néz rá.. vagy pedig tiszta r*banc és mű mindene.. 8 kiló smink,póthaj,és p*csakint ruhák..

a török lányok viszont nemcsak külsőre,de belsőre is sokkal szebbek. temperamentumosak és háziasak. őkmég tudnak főzni mosni takaritani,mig egy magyar cicalányról ezt már nehezen lehetne elvárni.... és nagyon adnak a külsejükre:) szerintem nagyon szépek,és nemcsak nekünk egzotikusAK hanem az egész világ számára szépek!

és a magyar lányok egyáltalán nem egzotikusak mert ugyanilyen csajok vannak amerikában (nem a hályasokra gondolok) meg ugyanolyan csajok vannak oroszországba stb.

2011. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
jó ég, ekkora gyökér kérdést, hány éves vagy 10?
2011. nov. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 PetraBee válasza:
100%

Nagyon nagy különbseg van a törökök kinezete között, attol függöen, hogy az orszag mely reszeröl szarmaznak.


Itt Ankaraban sok a hidrogen szökere festett, tul sok sminket viselö, minden nap magas sarkuban topogo lany, keletebbre sötetebb börüek es hajuak az emberek, a Fekete- es az Egei-tenger környeken pedig a külföldiekkel valo vegyüles miatt sok a vilagos szemszinü török.

İsztambul es Antalya teljesen mas teszta, itt a turistak, bevandorlok az itt lako nepesseg legalabb harmadat jelkepezik, es elöfordulnak szelsösegesek is.


A török lanyok altalaban alacsonyabbak, rövidebb labuak, es szelesebb csipüjüek (beleertve a hatsoreszt is), mint az europaiak. Az aranyok teljesen masok. Otthon pl M-es ruhat hordtam, itt sokszor kell az XL-est kernem, es nem mindenhol van 40-es szamu cipö...

2011. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!