Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy, már...

Mennyibe kerül egy, már korábban betömött fog kezelése, nagy valószínűséggel újratömése? Most töltöttem a 18at és nem vagyok túl járatos ebben . (bal felső 6-os)

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
sztk-ban semmibe. magán dokinál meg nagyon változó
2011. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a tömés anyagát nem kell kifizetni? Én a körzeti fogorvoshoz mennék (ami utca szerint van felosztva), így is érvényes amit írtál? Nem mondom, hogy bele halok a fájdalomba (persze azért fáj egy kicsit), de ha így marad később megszenvednék vele :P
2011. aug. 27. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
nem-nem semmit. ha még tanulsz, akkor a szüleid után automatikusan ingyenes, ha meg dolgozol akkor ugye fizeted a tbt ergo nem kell fizetni sem tömésért, sem gyökérkezelésért, sem húzásért.
2011. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú ez jó hír :) Köszönöm az infót :). Sajan igen sok rossz fogam van már most :(, és folyamatosan baj van valamelyikkel :P
2011. aug. 27. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
szivesen:) én is ilyen vagyok..rádásul ugy parázok a dokitól:S:D
2011. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!