Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire lehet allergiám?

Mire lehet allergiám?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármire!
2011. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neked van valamire allergiád?
2011. szept. 12. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak allergia teszttel lehet megmondani. Maximum az ezoteria részlegben megpróbálhatják megjósolni neked, de...:D
2011. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
neked mire van?
2011. szept. 12. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert úgy sem segítene rajtad. Mint első írta bármire allergiás lehetsz.
2011. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de a te allergiád is érdekel engem létszi ird le mire vagy allergiás?
2011. szept. 12. 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:
én Pl. nem vagyok semmire, legalábbis nem tudok róla
2011. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok mindenre! Nemrég voltam allergia vizsgálaton. Itt ki kellett tölteni egy kérdőívet. Ilyen kérdések voltak: Miből van a lakás fala? Milyen padozat van? Van-e szőnyeg, ha igen, akkor milyen? Állatbőrök, szőrmék vannak-e a lakásban? Háziállatok, kutya, macska van-e? Ha igen, akkor bent van-e a lakásban, vagy kinn az udvaron? Mivel takarózunk? Mi van a fejünk alatt? De porra, növényre, ételre is lehet valaki allergiás. Ismerek valakit, akinek elszakadt az arany nyaklánca, emiatt ezüstöt vett fel a bulira. Reggelre begyulladt a nyaka! Van aki a fémet nem tűri a szájában, emiatt műanyag kanállal kell ennie. Elképesztő, mennyi mindenre lehet allergiás valaki! De a legfőbb allergének a különböző virágporok. Az allergia-vizsgálatnál az egyik karodon kisebb karcolásokat ejtenek vagy 10 helyen, ezekre pipettával a főbb allergének oldatát cseppentik. Nos, amelyik bepirosodik, arra a fajtára vagy allergiás. Gyanú esetén fordulj szakorvoshoz! Még az sem találja el néha azonnal az allergiád okát. ( Én például a szomszédom láttán leszek azonnal rosszul...)
2011. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenre ha az ellenállóképességed gyenge.....
2011. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vannak erre, nem gyógyszerek, hanem gyógynövények, ami tökéletesen gyógyítja az allergiát. Ha érdekel mi az szívesen megírom. Írj erre az e-mail címre. eroka57@gmail.com Nálunk a családban működik. Üdv.
2011. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!