Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire számítsak a műtétkor /utána?

Mire számítsak a műtétkor /utána?

Figyelt kérdés
jövőhéten fognak műteni. A bal farpofámon illetve a végbélnyílásom mellett van 1-1 lyuk, a kettőt egy fistulajárat köti össze, ami a fistulográfia szerint idézem: "Bal oldalon a glutális tályékon a fistula nyílást töltve subcutan kb. 15 mm hosszúságú, 1 mm széles járat telődik. Béllel való közlekedés nem igazolható." A műtét folyamán gerincközeli érzéstelenítőt fogok kapni. Tulajdonképpen mi is fog történni? mennyire fog fájni? Mert nekem elég alacsony a fájdalomküszöböm. Műtét után mire számítsak(fájdalom, miket szabad enni, katéterezve leszek-e, stb)?
2011. okt. 26. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az arsmedica.hu-n,megtalalsz mindent ami erdekel,kepekkel,az egynapos sebeszet kategoriaban.Nem akarom lekopirozni,nem irom le miert,v. ird bele a googleba.
2011. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amit meg nem irtam le,ha nem talalod,egynapos sebeszet,vegbelsipoly mütet,remelem tudtam segiteni,es erre gondoltal.
2011. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi de ez szerintem nem végbélsipoly műtét lesz mivel semmi köze a végbelemhez mint azt a fistulográfia is igazolta. De nagyon köszönöm a válaszodat :)
2011. okt. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!