Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mire lehetek allergiás? Újra...

Mire lehetek allergiás? Újra előjött az allergiám, sok év után.

Figyelt kérdés

Újra előjött az allergiám, sok é után. 4 éves koromba volt megjelenve mindig a halántékom alatt egy picivel egy kis piros folt. Az orvosok találgattak, eltiltottak a tejtől, tojástől, zsirosabb ételektől, de semmi nem használt. Aztán idővel elmúlt és csak akkor jött elő, mikor kifáradtam.

Aztán nem is jött ki egy ideig, kb mikor 9 éves voltam, teljesen eltünt.


Ma reggel megint észrevettem, h ott van. Ugyanolyan, mint eddig. Nem ettem semmi olyat, amit máskor nem próbáltam volna. Gyógyszert sem szedek, semmi vitamint vagy ilyesmit.


Szerintetek mitől lehet? Érdemes orvoshoz fordulni, vagy várjam, mig elmúlik magától.


2009. jan. 25. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orvosoktól ne várd hogy tudnak bármit is... totál idióta mind. Ha a piros folt hámlik és viszket, akkor ekcéma, ami a besavasodás miatt van. Ha allergia, akkor az immunrendszered gyengülése miatt van. Nekem amikor előjön az allergiám napi 15 gramm C vitamintól teljesen elmúlik.
2009. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!