Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az alsó lábszáramon elszórtan...

Az alsó lábszáramon elszórtan 8 halvány, lilás csík jelent meg a sebtől ellentétes irányban (nem tökéletesen, de nagyjából párhuzamosak). Mik ezek? :|

Figyelt kérdés
Csak azóta vannak ott, mióta elvágtam a lábam. Úgy néz ki, mintha valami megnyomta volna, de nem nyomhatta meg semmi, sem akkor, sem előtte.
2011. szept. 17. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt lefényképezted volna... Mert attól simán lehet ilyen csíkosság.
2011. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem lehetett semmi. Ültem, a térdem, lábszáram esetleg a gépház nyomhatta volna meg, az meg vízszintes csíkokat csinált volna, és elég messze volt.. utána a fürdőben voltam, borotválkoztam, ott végig álltam, szintén semmihez nem ért hozzá a lábam. Aztán elvágtam, és mire végeztem a seb kimosásával, megjelentek ezek. :DDDD
2011. szept. 17. 16:57
 13/14 anonim ***** válasza:

most már végképp nem értem, mikor és hogyan vágtad el a lábad. a képen szerintem vízszintes csíkok vannak, tehát

nem az a bizonyos piros csík a seb irányából.

ha pedig most munka közben vágtad meg a lábad, azért nem ártana egy tetanusz, nehogy tényleg nagyobb baj legyen.

2011. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Borotvával vágtam el a lábam! :DDDD

Most már mondott olyat ismerősöm, hogy a borotválkozás miatt ilyen, merthogy érzékenyebb a bőröm, vagy mi...

tuti nem vérmérgezés miatti csík :D mind sebtől ellentétesen jön, meg abból amúgyse jönne egyszerre 8 XD

2011. szept. 17. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!