Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet tökéletesen...

Hogyan lehet tökéletesen letisztítani?

Figyelt kérdés
Nem tudom más is küszködik-e ezzel a problémával. A magömlés után (főleg kotonban) a spermát lemossa az ember fürdéskor, de sose lehet tökéletesen, és az évek alatt megtapad egy pici a makk alatt általában. Szinte hozzá nő a bőrhöz. Le lehet valahogy szedni?
2011. jún. 22. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak nálad.. én egyáltalán nem szenvedek ilyen gondokkal.. most ellenőriztem:D
2011. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Évek alatt?? Jesszus.

Szerintem ezen még csak ne is gondolkodj, rendesen tisztálkodj, de ne ess túlzásba, mert még olyat is hallani, hogy valaki véresre mossa a kezét, el se merem képzelni, milyen lehet, ha a tisztaságmánia a farokra terjed ki. :)

2011. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

??????

Szerintem inkább egy bőrgyógyásznak mutasd meg, mert nem normális, amit leírsz, inkább valami fertőzés, vagy bőrelváltozás lehet.

2011. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én vagyok az egyedüli, persze számít az, hogy ki milyen gyakran. Én naponta, és a spermát nehéz teljesen lemosni, ahogy az olajat is. Nem vagyok tisztaságmániás, de rendesen megmosom. A maradék mindig egymásrarakódik, és nem is lehet rögtön lemosni, hanem kb hetente ér el olyan vastagságot, hogy könnyeben lepereg. De évek alatt így is helyenként nagyon apró ks pöttyöke összegyűlik egy olyan gubacs, ami szinte hozzánő a bőrhöz, és nem jön le.
2011. jún. 22. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok... nagyon nem normális amit leírsz

menj orvoshoz... az lesz a legjobb, legalább ki derül mi a gond... sok sikert

2011. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a gec!t simán le lehet mosni, ami neked van az szmegma
2011. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű teszt: pár hétig egyáltalán ne élj nemi életet. Ha akkor is rakódik, akkor nem sperma.


De ehelyett inkább irány az orvos, ha nekünk nem hiszel. Biztos lesz egy jó napja, ha elmeséled neki, hogy a sperma olyan, mint az olaj (amit a szappan amúgy prímán leszed, de ez mellékszál).

2011. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt egyébként tudod, hogy a bőröd is hámlik, és kiválaszt ezt-azt az öntisztuláshoz.

A pillanatragasztó igen makacs anyag, de a kezedről órák alatt lejön, szinte magától. Még mindig fenntartod az álláspontod, hogy sperma gyűlik a farkadon, nem pedig valami jóféle gomba? (Ez csak tipp, ezer oka lehet az ilyen elváltozásnak, eszedbe ne jusson most arra ráállni, hogy gombaellenes szerrel kenegeted, aztán ha nem jön be, akkor két év múlva felteszel egy másik kérdést.)

2011. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A 7 válasz közül mindegyik szar volt, egyet kivéve.


A makk és a fityma között fehér színű, faggyúszerű váladék (szmegma) keletkezik, amelyet a makk peremén elhelyezkedő mirigyek termelnek. A felgyülemlett és bomlásnak indult szmegma gyulladás forrása lehet, ezért a napi tisztálkodás során fontos a makk tisztán tartása is, ez a fityma hátrahúzása után végezhető el.

2011. jún. 23. 09:14
 10/12 anonim ***** válasza:

7 válaszból 7 leírta, hogy normális tisztálkodás mellett semmi sem rakódik le a makkod alatt, amit a szappan ne szedne le. Látatlanban pedig mindenki azt mondja inkább, hogy szakember lássa, mert az a biztos.

Az gáz, hogy innen tudtad meg, hogy létezik olyan dolog a világon, hogy szmegma. De már megérte.

2011. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!