Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi a bajom, csak...

Nem tudom mi a bajom, csak úgy érzem, hogy tökéletesen idegen vagyok a világban. Mintha egy másik bolygóról származnék, vagy ilyesmi. Egyedül vagyok ezzel az érzéssel? És mit jelent ez tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
pszichológus tud segíteni??
2011. szept. 24. 02:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól értem a kérdésed, akkor úgy érzed, hogy nagyon különbözöl másoktól, és senki sincs, aki hozzád hasonlítana. Egy jó pszichológus biztosan tud segíteni neked.
2011. szept. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Hány éves vagy?


Igen, a pszichológusnak pont ez a dolga. Keresd meg, ez nagyon fontos.


Mi miatt érzed magad ennyire kívülállónak a világban?

2011. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Mi miatt érzed magad ennyire kívülállónak a világban?"


Nem tudom pontosan sajnos, csak érzem, de épp ezt szeretném kideríteni.


Állami pszichológus (ingyenes) van? Tudnátok valami információt, vagy legalább, hogy milyen szavakra keressek a google-ban? (eddig nem sikerült semmi értelmeset találnom, csak maszekot, ami sajnos annyira drága, hogy nem engedhetem meg magamnak) :(

2011. szept. 24. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, milyen korú vagy. Gyerekeknek a helyi (Bp-en kerületi) Nevelési Tanácsadók vannak, itt pszichológusok dolgoznak. De vannak kórházak is, ahol van pszichológiai rendelés gyerekeknek, felnőtteknek......... többet tudnánk mondani, ha megmondod, hol laksz és hány éves vagy.
2011. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Tehát röviden: van "állami" pszichológus.
2011. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bp, +18
2011. szept. 24. 18:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Derealizáció?
2011. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

[link]

A 18. kerületben található a rendelő. A fenti oldalon megtalálod a címét, meg a telefonszámát. Nem privát rendelő, hanem állami. Egészen kicsi közponot képzelj el.

2011. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

googlizva pl. ezt találtam:


[link]


kattintgassál fent. Úgy tűnik, államiak és privátok vegyesen vannak.


Van a Tündérhegy, ez tudom, hogy állami és jónak tűnik:


[link]


Tündérhegy bentlakásos, intenzív terápia. Ha ezt nem akarod, talán tudnak segíteni, hogy merre indulj TB-s pszichoterápia ügyben.


Itt is nézelődhetsz: [link]


Szerintem kell, hogy legyen szervezett rendszer, de nem tudom... Hátha még jönnek válaszok.


Hajrá!

2011. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Ja, és pszichoTERÁPIÁra gondolok. A pszichiáterek gyógyszerrel dolgoznak, a pszichoTERAPEUTÁk egyéni és csoportterápiával.
2011. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!