Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Zuglói fogászaton az Örs...

Zuglói fogászaton az Örs vezér téren melyik fogorvost ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Dr. Bánki Zoltán

Dr. Bollog Gábor

Dr. Bereczky Ildikó

Dr. Csorba Endre

Dr. Dobos Borbála

Dr. Hantos Andrea

Dr. Jekelfalussy Kinga

Dr. Keczéry Dorottya

Dr. Makai Zsolt fogorvos

Dr. Tóth Erika fogorvos

Dr. Papp Brigitta


2011. szept. 20. 09:15
 1/10 anonim válasza:

Mindenképpen Dr. Csorba Endrét! Én már nagyon sok fogászaton, magánfogorvosnál voltam, de ez az ember hihetetlen! Még soha nem fájt (4 év alatt semmi), normális, nem jópofizik, de emberként kezel és soha nincs hiba.

Nyugodt szívvel fordulhatsz hozzá, hajrá!

2011. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Idő közben elmentem a fogászatra, mert nagyon fájt a fogam és kiderült, hogy ott egyik fogorvos sem lát el, mivel nincs budapesti bejelentett lakcímem. (vidéki vagyok) Elküldtek a szentkirályi utcára. Nagyon meg is ijedtem, mivel erről az intézményről még semmi jót nem hallottam. A félelmeim szerencsére nem igazolódtak be, ugyanis már a bejelentkezésnél nagyon kedvesek voltak az ott dolgozók. A bölcsesség fogam gyulladt be, a szájsebészeten úgy kikapták, hogy észre se vettem. Úgyhogy aki hasonló helyzetben van, nyugodt szívvel ajánlom a szentkirályi utcai fogászatot!!!!! Nagyon figyelmesek és ügyesek a dokik!!! :)))
2011. szept. 26. 08:39
 3/10 volt zuglói válasza:
Sajna én is tudok egyet, akit ABSZOLÚT NEM AJÁNLOK: Tóth Erikát. Doktornak nem merném nevezni... Nem neki akarok ártani, inkább szeretném elkerülni, hogy másoknak is hasonló szenvedést és károkat okozzon. Nálam hónapokon át nyitva hagyott egy alsó fogsori gyökércsatornát, hogy tisztuljon. Ezen azóta két másik fogorvos is elképedt. És Bereczky Ildikóhoz hasonlóan ugyancsak összetömött 2 fogat, amelyek közül az egyik erősen szuvas, a másik teljesen ép. A szuvas fogat persze előzőleg egyáltalán nem kezelte, pedig érzékeny volt már akkor is, amikor odamentem, amit mondtam is neki. És nyilvánvalóan lyukas, amit szintén mondtam neki. Ráadásul jó magas tömést csinált, hogy "ne legyen olyan mély a harapásom", ennek köszönhetően heteken át enni is alig tudtam, mert a teljes fogsoromban itt, az érzékeny fogamnál értek össze egyáltalán, ill. legerősebben a fogaim. Az összetömést követően a tömés alatt lévő bacikhoz esélyem se volt hozzáférni, fájt, és alig egy hónap múlva egy másik doki elképedve lebontotta a tömést, és ki kellett nyitnia a gyökércsatornát. Tóth Erika ahányszor mentem hozzá, mindig az amalgámos töméseket akarta kicserélni, ami önmagában szép dolog. Csak meg se kérdezte, hogy miért vagyok nála, és történetesen nem ezek miatt mentem, hanem volt nem is egy érzékeny fogam. Egy további fogamra (bal felső egyes, ami ugye legelöl van) eszméletlen csúnya tömést tett. Azóta szerencsére elköltöztem Zuglóból... :)
2012. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Hát nemtudom, én terhesen is csak Tóth Erikát engedtem a fogamhoz nyúlni!

Maximálisan bízom benne, nagyon jó orvosnak tartom!

Gyökérkezelésnél, ha nagyon "szutykos" a fog(ezt ő látja), KÖTELEZŐ nyitvahagyni, mert ha lezárja, nem tudnak a bacik ürülni,berobbannak és olyan fájdalmaid lesznek, hogy csillagokat látsz!(én így jártam faszán a Szentkirályi utcában a terhességem 8. hónapjában, én ilyen fájdalmat életemben nem éreztem)

3-4 "pucolós" kezelés szokott lenni, majd letömik gyógyszeresen(ha kb 1 hétig ez nem fáj) akkor kapsz végleges gyökértömést!

Ez a legprofibb fogászatokon is így működik!

Annyi betege van, hogy bő 1 héttel előbb be kell jelentkezni!

Igaz hogy elég karakán nőci, picit szétszórt is, de én mindíg elmondom, mielőtt leülök hogy miért jöttem (még mutagotok is)

Rendbetette az elég szar állapotú fogsoromat, máshol ezért százezreket otthagyhattam volna! Én maximálisan ajánlom a doktornőt!

2013. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Dr Bánki Zoltán:)én ma is nála voltam
2013. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Dr. Keczéry Dorottyát! Ügyes kezű, kedves, szépen dolgozik. Csakis hozzá járunk a családdal. Nagyon sok nála a beteg, úgyhogy érdemes bejelentkezni, de, ha bejelentés nélkül megy hozzá valaki, akkor is kap közeli időpontot- nem három hét múlvára, mint sok másik helyen. Érdemes rá várni!
2014. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dr Dobos Borbálát kerülni!!!!!!!!!!!!!!

Egy pici darab kitört a fogamból, fájt napok óta, elmentem hozzá. Közölte, h ő nem tud mit tenni vele, menjek a szájsebészetre. Ahha, ott meg CSAK húznak! Bejelentkeztem SOS egy magándokihoz , aki 5 perc alatt betömte a fogam és kész, azóta nem is fáj.

2014. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Dr.Bollog Gáborról mit tudtok?
2016. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 monk1 válasza:
Látom hogy ez egy régi kérdés volt,de azért ha valaki mostanában keresne jó fogorvost a 14 kerületben, akkor a Dr. Keczéry Dorottyát én nem ajánlanám.Trehány munkát végez. Lehet pár éve még nem volt ilyen, de most aki teheti inkább kerülje el. Nekem gyökérkezelést csinált, de pl ideglenes fogtömést már nem tett bele. Mikor beadta az érzéstelenítőt, akkor behívtak olyat aki fél óráig volt bent, és addigra kiment az érzéstelenítő hatása. Beadott még egyet, majd megint behívtak valakit , és mire megint bejutottam, addigra megint kiment a hatása. Szóval mindent éreztem. A fogköveket nem szedte le normálisan. Antibiotikumot azt mondta írnak fel, de ezt is elfelejtették megtenni. Szóval, kerüljétek nagy ívben
2023. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hátha még valakinek informatív a topic. Sajnos -1-2 évvel korábbi jó tapasztalat után- utóbbi alkalommal csalódtam Csorba Endre fogorvos munkájában, nem ajánlom. Korábban korrekt, szimpatikus viselkedést, hozzáállást tapasztaltam, a múltkor viszont sajnos elég trehány kezelést végzett, sajnos tönkretette (legalább 1) fogam. ~1-2 éves, kiesett tömést kellett volna pótolni. (Mellesleg, nem tudom, milyen anyagot használ fogtömésre, de biztosan nem uv fényre keményedőt, érdes, egyenetlen felszínű anyag minden különösebb "lámpázás" nélkül és porlik, könnyen kiesik, mint azt ez az eset is mutatja.) Szóval a viszonylag kis méretű lyuk helyett, egyetlen -a legdurvább- fúrófejet használva, oldalról szinte a fogam 3/4-e eltűnt a fúrás után, közben a fogideg kp-i részbe is beletalálva (hiába volt jól érzéstelenítve, mintha áram rázott volna meg, nagy fájdalommal...). Ezután nemcsak ez a fogam lett iszonyatosan érzékeny heteken keresztül, hanem érdekes módon az első fogaim, amelyen semmilyen kezelés nem történt, de valószínűleg a fúró rájuk támaszkodott, több repedést, kisebb törést is észrevettem, és hetekig (sőt a mai napig) ezek az első fogak is iszonyatosan érzékenyek, nemcsak a kezelt hátsó fog. (Az első fogaimmal semmilyen probléma nem volt eddig... :(( ). Közben mondta, hogy ha bármilyen probléma lesz, húzni kell majd a fogat, ezért azóta inkább elviselem a fájdalmat (bár már nem sokáig). Mindig bíztam a fogdokikban, de ezután nem merek sztk-hoz fordulni (csak azt nem tudom, miért fizetem a tb-t, legalább a befizetett összeget ilyenkor elhasználhatnám, mert különben vagyonokba kerül egy gyökérkezelés-tömés a hátsó fogakban). Igazából én is keresek egy jó dokit a 14. kerületben.
jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!