Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gynecomastia műtét leht-e?

Gynecomastia műtét leht-e?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, szeretnék Gynecomastia műtétet végeztetni magamon mivel vékony fiu létemre nagyok a melleim (60 kg). Kéedéseim: menyibe kerül (támogatja e a tb? ) lehet e egyálltalán ien korba? maradnának e hegek? ha mostelkezdenék utánna járni menyi idö lenne a teljes felépülés?
2011. szept. 20. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a háziorvoshoz, ő fog tudni neked tanácsot adni. Nekem is hasonló problémám van, én is elmentem hozzá. Jelenleg kivizsgálás alatt állok, elképzelhető hogy megműtenek.
2011. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet a háziorvost kihagyni és egyböl valahova menni ahol vágják ?
2011. szept. 23. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Plasztikai sebészetre tudsz elmenni, de az eléggé borsos áron van. Egyéb esetben nem hinném hogy ki tudod hagyni a háziorvost :S

Esetleg megpróbálhatsz utánaérdeklődni az urológián, oda tudtommal nem kell beutaló és pl. hererák is okozhat gynecomastiát. Szóval lehet ott kérsz egy vizsgálatot akkor tovább tudnak küldeni. Ez utóbbi most jutott eszembe, igazából nem tudom hogy működne-e, nem vagyok orvos csak paciens :D

(Első voltam)

2011. szept. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!