Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan hitessem el az orvossal...

Hogyan hitessem el az orvossal, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Egész Vasárnap betegen és lázasan feküdtem otthon erre következő napra semmi bajom! megyek ma orvoshoz de valahogyan el tudnám hitetni,hogy még megvannak a tüneteim?
2011. febr. 7. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy rendben vagy és menj iskolába.
2011. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Mondd, reggel csak 37,8 hőemelkedésed volt, de este 39,2°C volt a lázad. Reggel le szokott menni a láz, de lehet, hogy déélre már megint lázas leszel. Ne kell elhitetni, még benned bújkál az. Mondd el őszintén mi volt tegnap, s mi van ma, mert ebből tud következtetni, mi bajod. A legvacakabb vírus is eltart 3 napig. Jobb, ha megnéz a dokor, és egy-két napot pihensz. Még lehet hogy fertőzöl is.
2011. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!nem az,hogy lógni akarok vagy ilysemi csak tegnap mondta anyám,hogy menjek ma orvoshoz.Erre még szép hogy elmúlt pont akkorra amikor dokihoz kéne mennem :@ és most menjek oda úgy,hogy jól vagyok?! :/
2011. febr. 7. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj orvoshoz és mondd el őszintén, hogy mi a baj, illetve, hogy már nincs is. Hidd el, ez is tünet, most többféle járvány is van, nálunk is több gyerek hiányzik úgy, hogy max. 1 napig volt magas láza, másnaptól semmi, de az orvos mégis kiírta.
2011. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 1 hétig itthon! :D
2011. febr. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!