Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az urológus azonnal felismeri...

Az urológus azonnal felismeri a végbél környéki tályogot vagy sipolyt?

Figyelt kérdés
Ma voltam urológusnál a viszkető, fájdogáló sebemmel a végbélnyílás mellett a hát felöli részen. Azt mondta hogy csak gomba és ne egyek tejterméket, diétázzak. Valamint külső rögösödött aranyereket is talált, de csak canesten kenőcsöt írt fel, semmi többet. Nem is nézte meg a végbelet belülről. Śzerintetek jól tette a dolgát, vagy keressek fel egy proktológust is.
2009. ápr. 27. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A proktológus foglalkozik a végbélell, és a "beljebb" lévő dolgokról! Ha panaszaid nem szűnnek, igen menj el egyhez !
2009. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na voltam proktológusnál is. Hát ahogy mástól is hallottam, most én is tapasztaltam. Ahány doki, annyiféle diagnózis. Nem mondtam neki,hogy az urológus mit mondtott és érdekes módon ő nem említett gombát. Sőt azt mondta aranyerem sincs. Viszont Mastu kenőcsöt mondta használjam reggel és este. Meg Hemofarm törlőkendőt. Hát most kinek is higgyek.
2009. máj. 3. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
a proktologusnak hidj. amugy hol vetted a törlökendöt? használ?
2011. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Patikában vettem, és nagyon bevált. Aztán abbahagytam mert a WC papír azért olcsóbb:)
2011. szept. 15. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!