Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Flash ARMv6-ra! (Kérdés...

Flash ARMv6-ra! (Kérdés helyett válasz? )

Figyelt kérdés

Mivel sokakat érint, gondoltam megosztom:

[link]


Bladen viszi a Totalcar főoldalán beágyazott indalejátszót, bár a videó kicsit szaggat, szerintem több, mint meggyőző. :) És most már a youtube videók színével sincs probléma.


2011. okt. 17. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáltam galaxy ace-n, eddig fos volt, most már csak x@r...


"És most már a youtube videók színével sincs probléma."


Miért eddig probléma volt?

A youtube klienssel eddig is lehetett bármit nézni, mert az nem flash-t használ...

2011. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáltam már sok ilyen buherált flash playert...

Legközelebb majd akkor fogom letölteni, ha a marketen is elérhető lesz.

2011. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én a beágyazottra gondolok. A 10.1-es flash playerrel szürkeárnyalatos volt, felül lila, alul zöld csíkokkal. Legalábbis nálam.

Az a flash rádió stream, ami 10.1-gyel lefagyasztotta a böngészőt, most 20 perce megy hibátlanul. Tehát tényleg sokkal jobb. Az előzőt én is letöröltem, mert még a gyik is lefagyott, de ez szerintem marad.

2011. okt. 18. 00:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Jé, ez már tényleg működik a Legenden is, kösz! A Sense-ben volt valami Flash-kezdemény, de mióta más ROM van rajta, nem tudott mit kezdeni a Flash tartalommal. A 10.1 is mindig csak befagyasztotta a böngészőt (nem tudom, melyiket használtam épp), de ez működik. Tetű lassú, de működik.
2011. okt. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!