Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek? Rövid kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek? Rövid kérdés. Hosszú válasz.

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult ez a történet, de remélem megértetek.

Van egy fiú, akit már nagyon rég ismerek,de most jöttem rá,hogy többet érzek iránta. Vonzódom hozzá. Jelzett már nekem,hogy ő is érez valamit, ha ezeket jeleknek lehet venni. Többször csak úgy megölelt, megpuszilt, italt fizetett, bármi gondom volt segitett. Az előzökben mondtam,hogy barátok vagyunk, de ezt nem úgy kell érteni,,hogy folyton együtt voltunk. Szinte soha nem találkoztunk, ritkán beszéltünk, de mindig számíthattam rá. Most, mikor voltak ezek a váratlak ölelések, puszik egyre gyakrabban kereste a társaságom. A tegnap találkoztunk, amikor szivességet kértem tőle(mi az nem lényeges). Szerdáig ezt megkell csinálja. Akkor fogunk majd találkozni. Mit tegyek? Hogy adjam tudtára,hogy érzek valamit iránta. Ne kérjétek,hogy mondjam meg neki, mert arra nem vagyok képes. 17éves lány vagyok, ő 21éves fiú.


2011. okt. 7. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy add tudtára hogy bugyi nélkül menj a találkára.
2011. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a találkára azért kell sorkerüljön mert amit kértem az tárgy formában ide kell adja.
2011. okt. 7. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
mit kértél te tőle egy házi pokolgépet? xD
2011. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
apró érintések,ha beszélgetés közben mellette ülsz és összeér a lábatok pl,ha elhúzza fél/nem akar semmit,ha otthagyja,akkor tudni fogja mi a szitu!;)24F
2011. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!